• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Star Wars Battlefront II (2017)

Star Wars Battlefront II (2017) 1.8

Jak říkáš, když k tomu přidám arogantní chování adminů z EA co mají na starosti zabannované účty, kterým prostě nevysvětlíš že to není žádný hack, crack, pish... tak je to opravdu škoda :( Nicméně ten týden bannu využiju na dohrání kampaně v CZ. Chápu Vaši flustraci, z pocitu zbytečné práce ale malou náplastí Vám snad budiž to, že i tak si tu člověk užije díky Vám v Singlu. Za mě: Díky.

Mě by především zajímalo, proč jim předtím nevadilo těch několik desítek hodin s upravenými soubory, a teď najednou ano. S MixeremX se to budeme snažit ještě nějak vyřešit, ale nemyslím si, že MP s češtinou půjde.
 
Taky děkuji za překlad, super práce, až dojedu ELEX vrhnu se s chutí na singl SW s tvým překladem. Škoda jen těch nesmyslných banů v multiplayeru, ale za to nemůžeš ty, ale ty idioti z EA !!. Asi jsou pěkně nas..ný, že museli upravit mikrotransakce jen na "kosmetické věci" a nebudou z toho mít takový vejvar, jak si na začátku mysleli :rage:. Ještě jednou díky za super práci :).
 
GODXON
Nedokážu posoudit, ale já si spíš myslím že to není ani tak vina EA ale "frosbitu" a jejich systému "fairfaight", který je hloupý a po updatu to prostě vyhodnotil jako hack nebo zvýhodnění hráče (pročítal jsem X diskuzí na fórech k BF2), protože jsem strávil opravdu desítky minut v komunikaci s adminama EA a oni svou neochotu a aroganci maskovali do nevedomosti a předávali si me, jako bramboru a ve finále mě stejně "vyfakovali" :) NO to už je ted fuk :) Nic se neděje...aspoň si udělám SP :)

P.S. No já sice chápu, že každý není dobrý v AJ, ale ten překlad je super na SP. MP se dá v klidu hrát i bez toho, stačí opravdu jen znát základy a ty boostovací karty v MP se dají pochopit i bez překladu. Ale na SP kampaň je to super. Už jen za to zasloužíte díky :)
 
Ahoj kluci ...

Četla jsem vaše příspěvky a docela mně zaujali. Ohledem EA podpory tam naprosto vladne neskutečna arogance, neochota a toxicka komunikace ze strany administratoru. S nima bych se ,už vůbec nebavila. Snažila jsem se o navrat češtiny na origin klienta, ale po dlouhy době jsem dostala negatívni odpoveď. S tím se prostě nebudou dal se mnou o tom bavit a pokud se mi to nelíbi doporučili mi, abych tyhle hry nehrala.

Pokud vas to zabanuje, ikdyž to není cheat, ale upravené soubory nema smysl se s EA podporou dohadovat a přemlouvat je, že to není cheat, ale upravené soubory českého jazyka. EA team si prostě mysli, že jsou to bohove a to jejich chovaní se mi vůbec nelíbi. Proto jsem přerušila s nimi veškerou komunikaci a ukončila jsem to. Nepochopi to, přeně jako BLIZZARD. Nepouživejte češtinu ani mody jinak dostanete ban. Neznalost neomlouva ....

Godxon je velice dobrý překladatel a važim si jeho veškerou praci. Děla to zadarmo a diky tomu mame všichni lepší pochopení v teto hře. Zkuste tuhle češtinu použivat jenom v singleplayer verzi. Na multiplayer serverech, už je to fakt riziko, dostanete ban ani nevite proč. Vysvetlujte někomu, že nejste cheater, ale nybrž to byla jenom upravená čeština, stejne by vas vetšina lidi na komunikačních serverech nepochopila a toxicky by vás označila za cheatera. Umim si to představit jak se ten chudak hrač zrovna blbě citi. Prostě je to problem, ktery si tě samo vyhledal a nadělal tebe a ostatním spoustů potíži.

Eset hlasí infiltraci, ale všichni víme, že to není virus, časem se možna upravi aktualizace a přestane to detekovat jako infiltraci. Chtělo by to možna napsat do antivirových společnosti, aby upravili aktualizaci.

Akurat mně nejvíce naštvala ta jejich komunikace ze strany EA. Kašlou na nas, znehodnocuji nas, ja to beru jak diskriminaci. Nakonec to skončilo fiaskem, dostala jsem trvalý blok na můj EA učet a mně je to stejně, už jedno. Zaujimali se o můj učet, odebrali mi par klíču, ktere pochazeli z levnejšich obchodu, bohůžel nakonec jsem jim sprostě vynadala, ikdyž jsem nikdy takova nebyla.

Mnoho lidi ma problemy s anglickým jazykem a určitě se jim teď bude lepe hrat SW BATTLEFRONT 2. Když je tam čeština, hra je určitě pro vás mnohem zajimavejši a žadny stres.

Takže jenom jsem vám napsala, že určitě nejste v tom sami co ma problemy s EA. S pozdravem,
Lilly
 
LILLY
Slova tesat do kamene :)....a pak tyhle společnosti brečí, že jim lidi crackujou hry a stahujou nelegálně. Já jsem fanouškem SW a tuhle hru jsem dostal dárek, tak mě nic nestála, na vánoce, ale už nidky nebudu takový hloupý, abych EA za něco platil příště :)
 
Hrozní kreténi v EA:


Hello,

Product Name: Star Wars Battlefront II
Email Address:XXXXXXXXX

Thank you for contacting us regarding the action that was taken on your account.

The action pertains to the following violation:

•Use any game hacking/altering/cheating software or tools
•Use and communicate exploits and/or cheats

After thoroughly investigating your account and concern, we found that your account was actioned correctly and will not remove this sanction from your account.

When the suspension period ends, you can log back into your account.

Thank you

Samozřejmě jsem nedal kůži lacino a rozmázl jsem to na všech dostupných fórech na BF2 po celém světě :)
 
Terrencius za tohle si můžou ale sami, ani se nedivim, že je tam hromadny odchod českých a slovenských hráču z ORIGIN klienta a z forumu. EA společnosti to je v podstatě jedno, protože ta ma velice hodně daleko do krachu a určitě bude nadale podporovat jenom anglicku verzi klienta a hry. S podporu češtiny na ORIGIN je definitívni konec.

Za takoví přistup jak tam jednají a chovaji se k lidem arogantně bych se, už nikdy k nim nevratila. Nikdy jsem necrackovala hry, ale určitě si budu kupovat levnějši klíče z oficialních obchodu pokud budou v akci. V podstatě ja jenom hraji na STEAM a UBISOFT serveru a tyhle společnosti se zatím drží statečně a chovaji se k lidem jak maji, když nastane nějaky problem ....
 
Souhlasím, hold ale bohužel licenci na Star Wars ma EA a tím pádem Origin :( Škoda že to nezebral někdo na Steamu, nebo Ubisoftu no....ale prostě EA je nejsilnější na trhu tak si to mohli dovolit, finančně to určitě nebylo za hubičku. Ona ta hra samotná je super a pro fanoušky SW jako jsem já naprostá paráda, ale říkám...to byla jediná investice kterou jsem kdy do EA dal.... no, do pátku aspoň dohraju SP :)
 
Čeština bude vydána :(( toto mi vypisuje už od včera . ???? Neviem čo sa stalo .Tešil som sa na preklad . :))))
 
Sedrik chce to trpělivost prečti si od začatku co se stalo, když godxon vydal první češtinu ve verzi 1.0. Vyhazuje to lidi ze serveru, protože ta jejich punkbusterova ochrana to bere jako cheat, idkyž to přepisuje souboury na českou verzi, popřipadě vydava další aktualizaci a vylepšení češtiny pro SW BF2

Musíš čekat ...

Terrencius mam velice rada SW hrala jsem 1 aj 2. Ta 2 je mnohem lepší, protože ma kampaň a velice rada si zahraju singleplayer verzi. Malokdy hraju multiplayer ohledem komunity hraču a z mnoha důvodu to nechci ani hrat. Milovala jsem MIRROR'S EDGE 1 aj 2. Ale jak řikam komunikace s nima je kriticka a od te doby co mi EA odebralo klíče ze SW 1 a 2 a natrvalo mi zabanovali učet, nikdy bych se tam, už nechtěla vratit. Všechno to začalo, že jsem jim napsala, proč po další aktualizaci origin, už nepodporuje češtinu a z nějakyho důvodu se začali zajimat o můj učet a takhle to všechno dopadlo a vůbec nelituji, že jsem jim vynadala a doporučila jsem jim ať maji k lidem individualní přistup, ale místo toho, každeho tam odpalkuji.

S blizzardem si oba můžou podat ruce, nejvice se toho obavam, aby nezavaděli ještě ochranu a kontrolu přepsanych souboru v singleplayer verzi a aby nevyžadovali ještě k tomu připojeni k internetu, pokud bude chcet hrač hrat v offline režimu, nebo v singleplayer verzi. Blizzard tohle, už udělal nepodporuje česku verzi her, pokůd by se nějaka čeština udělala, stejne se to nazpatky přepiše do anglicke verze a myslim, že je to hra DIABLO 3 tam když chceš hrat singleplayer verzi tak musíš byt připojeny na internet jinak si hold nezahraješ.

Godxon zapracoval na další aktualizaci češtiny a vylepšuje ji nebo upravuje chyby a nedostaky, Určitě se vam to všem bude lepši hrat, když bude SW BF2 v česke verzi. Mam aj filmy všechny díly a producenti se rozhodli pokračovat v dalšim dílu a natačení SW. Tak na tohle si velice rada počkam ...
 
SEDRIK
Ježiš, řešíme to tu týden, přečti si všechno proč čeština není...:)

Lilly
Jsem stejný "magor" do SW jako ty..jak na poli filmovém, oděvnickém či herním :) Momentálně hraju SP (jsem zhruba v půlce) a musím říct že ten příběh je opravdu dobře napsaný. V tomhle se musí nechat EA, že si dali záležet. Hra jako taková se jim povedla, to zase buďme spravedliví, ale vše kolem toho stojí opravdu za prd (před zrušením lootboxy, podpora). Já mám naštěstí celkem obstojné znalosti angličtiny, takže v MP se bez ní obejdu úplně v pohodě, ale čeština ten SP posunula úplně na jiný level zážitku a potěšení ze hry.
Ještě jsem si jednou koupil FIFU 16 a další ročníky mi připadaly slabší tak jsem přeběhl ke Konami na ProEvo. . Tímto ještě jednou děkuji GODSONOVI a týmu :)

Dovolil bych si tuhle (byť příjemnou) konverzaci o hře tady ukončit a nezasírat tohle fórum, které je výhradně pro češtinu do BF2 :) Myslím si, že vše podstatné již bylo řečeno a navíc zítra mi končí ban, tak musím dohrát SP a odinstalovat češtinu. Protože druhý ban by už znamenal ban na furt jak mi napsali kašpaři z EA a byla by to pro mě škoda.
 
V poslední aktualizace proběhla změna formátu dat, a proto je nutné vytvořit nové nástroje pro import textů. Vydání překladu se tak odkládá na neurčito.

Díky za pochopení.
 
Takze verze zakoupena Originu je ve verzi Night on Endor s hotfixem, ze? Popripade, jak si to overim?
 
Je prosím Vás nějaký posun v importu textů po aktualizaci? Děkuji za info.
 
Ahoj všem,
dneska jsem dostal od MixeraX informaci, že se mu podařilo vytvořit nástroje, které by mohly fungovat. Jelikož teď jsem 14 dní mimo, tak nemůžu upravit textové soubory pro import. Pokud ovšem budou nástroje fungovat, češtinu můžete očekávat koncem července.

Díky za pochopení.
 
To: Godxon - díky moc za info a za to, že se podařilo vytvořit nástroje pro import textu :)
 
Godxon doplnil k překladu Star Wars Battlefront II (2017) nové informace:

(Znovu)vydání češtiny

Po několika měsících práce dokázal MixerX vytvořit nástroje pro import textů do novějších verzí hry, a tak může být překlad po delší době znovu vydán.

V minulosti způsobovalo používání této lokalizace v multiplayeru zabanování účtu. Tato verze je však upravená tak, aby se tento problém nevyskytoval (sám jsem několik hodin lokalizaci ve hře pro více hráčů používal).

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Pro ty, kterým se po nainstalování češtiny nespustí hra: zítra vyjde "hotfix", ve kterém bude toto opraveno. Díky za trpělivost :)
 
ahoj když spustím hru tak se mi neobjeví myš neví někdo co s tím ? hru jsem stáhl dnes i tak češtinu a prostě nejde ,prosím prosím
 
Děje se ti to i bez češtiny?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
když jsem po 2 nainstaloval origin verzi tak jsem tam myš měl ,s češtinou už ne (ale po prvni instalaci bez češtiny tam taky nebyla ) po odinstalaci češtiny tam taky nebyla,další pokus zkusím když tak zítra
 
tak i po 3 bez i s to samé myš není ,takže už fakt nevím co s tím :( prosím pomoc
 
Tak dnes jsem si chtěl zase po delší době zahrát ale čeština už tam nebyla. Tak jsem ji chtěl přeinstalovat ale steně to nepomohlo. Takže čeština po update nefunguje. Škoda, překlad byl super.
 
tak i po 3 bez i s to samé myš není ,takže už fakt nevím co s tím :( prosím pomoc
Tenhle problém má více lidí, ale nesouvisí s češtinou. Mělo by stačit vypnout Origin/Discord overlay ve hře.

Tak dnes jsem si chtěl zase po delší době zahrát ale čeština už tam nebyla. Tak jsem ji chtěl přeinstalovat ale steně to nepomohlo. Takže čeština po update nefunguje. Škoda, překlad byl super.
Na úpravě češtiny se pracuje. Novější verze hry nikdy nebude fungovat se starší verzí češtiny. Stačí si počkat na aktualizaci překladu.
 
Back
Top