1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Star Wars Battlefront II (2017) 1.0

Překlad pro nejnovější hru ze světa Star Wars.

1. Godxon

Godxon Člen

Godxon přidal nový překlad:

Star Wars Battlefront II (2017) - Překlad pro nejnovější hru ze světa Hvězdných válek.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

Máte ověřeno že cz nebude vadit v multiplayru ? nebo to bude děláno stylem gta5 že se multák vypne ?

3. Godxon

Godxon Člen

Už jsem několikrát hrál s upravenými soubory v mp a ničemu to nevadilo.

4. Hanziano

Hanziano Člen

Vim že tuhle otázku nesnášíte ale odhad kdy bude čeština hotová? Jaro nebo léto když pude všechno timhle tempem bez problému? Děkuji. Ať se daří.

5. Godxon

Godxon Člen

Pokud půjde všechno v pohodě, tak *pravděpodobně* jaro (počítám s tím, že do vydání překladu vyjde ještě alespoň jedno rozšíření kampaně).

Naposledy upravil moderátor: 27 Březen 2018
  6. martys1

martys1 Člen

Super, díky za práci na překladu, určitě pak nějakou částkou podpořím :).

7. Nemohu se dockat, hra koupena, ale pockam si na cestinu, bude to mit lepsi grady!! :) Diky!

8. Lilly

Lilly Člen

Chtěla bych se jenom zeptat ma někdo problemy ohledem teto hry ? Hodně hraču se stežuje, že všechny videa ve hře jsou neoptimalizované a zamrznou hned v uvodní hře. Prej čekaji na opravní patch a tato nepodarkova hra přesně dopadla jako batman arkham knight.

Ja bych s tou češtinou radši počkala pokud je tam ovšem važny problem s tou hrou a intro videi. To bude určitě chyba hry anebo blbne dirext 12 ja nevim. Děkuji za potvrzení ...

Zajímá mě to ikdyž, už tam nechodim ...

9. Ahojte, co se týče překladu multiplayeru, bude se jednat o kompletní překlad se vším všudy?

10. Godxon

Godxon Člen

Bude přeloženo vše, co jde. Jediné, co nebude přeloženo, jsou některé výzvy/bedny (typicky jde o časové výzvy, které po nějaké době zmizí), které nejdou přeložit, jelikož se jejich texty načítají ze serveru a nejsou nikde lokálně uložené.

Naposledy upravil moderátor: 27 Březen 2018
  11. Paráda, co víc si přát, pro mě jsou důležité karty vylepšení, překládám si je sice částečně sám nebo pomocí google apky , ale nějak mi ten doslovný překlad nedává smysl. Každopádně díky za odpověď a ať se daří.

12. Mohu se jenom zeptat, hra zatim neni ke stazeni, takze je jiste, ze to pojede na verzi zakoupene od Steam ? Diky

13. Godxon

Godxon Člen

Hra vyšla pouze na Originu, ne na Steamu :D

14. martinD

martinD Člen

Zdravím,
    Chtěl bych se zeptat který týden je myšleno "tento týden" Děkuju.

15. Terrencius

Terrencius Člen

MALYCAUNER Hru ani nikdy nestáhneš! EA si tohle dobře hlídá, ani jednička se nedá stáhnout.... jen koupit a pak stáhnout ale ne na Steamu ale Originu :)

Sdílejte tuto stránku