• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Star Wars Battlefront II (2017)

Star Wars Battlefront II (2017) 1.8

Godxon

Člen
Godxon přidal nový překlad:

Star Wars Battlefront II (2017) - Překlad pro nejnovější hru ze světa Hvězdných válek.

Autoři překladu:
Poděkování:
Ukázka češtiny:
Bude doplněno.

O hře:
V novém Battlefrontu nás v kompletně přepracovaném multiplayeru čekají všechny tři éry ságy Star Wars a k tomu poprvé také...
Zjistěte více o tomto překladu...

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Máte ověřeno že cz nebude vadit v multiplayru ? nebo to bude děláno stylem gta5 že se multák vypne ?

Vim že tuhle otázku nesnášíte ale odhad kdy bude čeština hotová? Jaro nebo léto když pude všechno timhle tempem bez problému? Děkuji. Ať se daří.

Godxon

Člen
Pokud půjde všechno v pohodě, tak *pravděpodobně* jaro (počítám s tím, že do vydání překladu vyjde ještě alespoň jedno rozšíření kampaně).

Naposledy upraveno moderátorem:

Lilly

Prémiový člen
Člen
Chtěla bych se jenom zeptat ma někdo problemy ohledem teto hry ? Hodně hraču se stežuje, že všechny videa ve hře jsou neoptimalizované a zamrznou hned v uvodní hře. Prej čekaji na opravní patch a tato nepodarkova hra přesně dopadla jako batman arkham knight.

Ja bych s tou češtinou radši počkala pokud je tam ovšem važny problem s tou hrou a intro videi. To bude určitě chyba hry anebo blbne dirext 12 ja nevim. Děkuji za potvrzení ...

Zajímá mě to ikdyž, už tam nechodim ...

N

N3RWO

Návštěvník
Ahojte, co se týče překladu multiplayeru, bude se jednat o kompletní překlad se vším všudy?

Godxon

Člen
Bude přeloženo vše, co jde. Jediné, co nebude přeloženo, jsou některé výzvy/bedny (typicky jde o časové výzvy, které po nějaké době zmizí), které nejdou přeložit, jelikož se jejich texty načítají ze serveru a nejsou nikde lokálně uložené.

N

N3RWO

Návštěvník
Paráda, co víc si přát, pro mě jsou důležité karty vylepšení, překládám si je sice částečně sám nebo pomocí google apky , ale nějak mi ten doslovný překlad nedává smysl. Každopádně díky za odpověď a ať se daří.

MALYCAUNER Hru ani nikdy nestáhneš! EA si tohle dobře hlídá, ani jednička se nedá stáhnout.... jen koupit a pak stáhnout ale ne na Steamu ale Originu :)

R

recoo

Návštěvník
WOW
dekuju z hlouby sve rehydratacni jednotky :) konecne si uziju kampan na kterou jsem cekal tak dlouho. Sice nemuzu poslat penize ale rozhodne dekuju ze si uziju tuhle pecku. Snad karma funguje a doufam ze ostatni mohou prispet protoze tohle urcite nebyla lehka vec. jeste jednou diky ! recoo

edit:
Jinak ESET aktualne soubor nechce stahnout a hlasi vir nebo co :) tzn nehledejte to na plose a povolte stazeni. vir tam urcite neni :D ale eset to rad dela s .exe soubory. to jen tak kdyby neco at pomuzu stouchnutim :)

Ahoj, AVAST mi hlásí malvare v souboru češtiny ke Star Wars Battlefront II . Bude opraveno? Na češtinu čekám jak na boží smilování :) Jinak dobrá práce :)

R

recoo

Návštěvník
Malej bonus
Instalace bezproblemu. Instalator nasel slozku kde je hra i na jinem disku. Ceske menu a popisky sedej aktualne k tomuto datu. Takze diky jeste jednou:) fakt to slape

Edit: ano vypni avast nebo udelej vyjimku myslim ze by to mel umet stejne jako jine antiviry. Stejna kategorie jako u stazeni souboru jak jsem psal bracho

Edit2: Funguje i po nedavne aktualizaci. Koukal jsem hra se od launche strasne zmenila. Musim rict k dobremu tak snad budou i aktualizace :)

Godxon, hele jelikož tady nejidou poslat PM, tak jsem ti napsal něco k tomuhle překladu na tve stránky s češtinama do "hlášení chyb" tak se na to mrkni prosím. Prozatím jsem to tady psát nechtěl :) Jinak skvělá práce, ale (viz výše) :)

Potvrzuji. Mam to potvrzené i od podpory EA na zabannovanych učtech. Horko těžko teďka domlouvám unbann. Prostě to označali za: "nepovolené přepsání obsahu hry" a zasahování do kontextu hry - zvýhodnění, jak jsem vyrozuměl, takže všem doporučuju instalovat jen s tímhle rizikem :(

Godxon

Člen
Ahoj,
je to tak. Teď jsem to zjistil. Na hře jsem měl několik desítek hodin s upravenými soubory, ale teprve po posledním hotfixu za to dávají ban (při hraní multiplayeru s upravenými soubory). První ban je naštěstí jen týdenní. Doporučuji tedy všem češtinu odinstalovat, pokud chcete hrát multiplayer. Češtinu jsem stáhl. Můžeme všichni poděkovat EA.

Mrzí mě to a omlouvám se všem, kteří dostali ban.

EDIT: Pokud to půjde, vytvoříme češtinu, která bude zakazovat multiplayer při její aktivaci (nějak tak, jak to bylo u češtiny GTA V). Každopádně to nic nemění na tom, že několik měsíců práce je v ******.

Naposledy upraveno:
Jak říkáš, když k tomu přidám arogantní chování adminů z EA co mají na starosti zabannované účty, kterým prostě nevysvětlíš že to není žádný hack, crack, pish... tak je to opravdu škoda :( Nicméně ten týden bannu využiju na dohrání kampaně v CZ. Chápu Vaši flustraci, z pocitu zbytečné práce ale malou náplastí Vám snad budiž to, že i tak si tu člověk užije díky Vám v Singlu. Za mě: Díky.