• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Star Wars Battlefront 2 (2017)

Datum vydání: 17. listopadu 2017

Překvapilo mě, že jsem tu o téhle hře nenašel téma, tak ho zakládám. :)

Tuší někdo jak to bude s češtinou? Věnoval jsem chvíli hledání, ale vypadá to že EA na nás opět kašle. Nepustí se do toho třeba Xzone?

Pokud ne, tak by bylo fajn pomalu začít sestavovat tým - rád finančně přispěji a myslím, že nás bude dost.

May the force be with you. :wink:
 

Godxon

Člen
Ahoj,
hru jsem začal včera překládat. Každopádně to bude chvíli trvat, jelikož má přes 360 NS textu. Aktuálně nedovedu odhadnout, kdy by mohl být překlad dokončen.
 
Držim palce s překladem a těšim se na něj. Jen bude přeloženo všechno včetně Multiplayeru? Mě by stačil jen Single. A počítáš s vyjebanejma aktualizacema co bude určitě upravovat i texty v singlu?
 

Godxon

Člen
Počítám s tím, že bude přeloženo vše. Jedna velká aktualizace již byla (sezóna TLJ) a co se dívám do textového souboru, tak se jen přidalo několik set řádků na jeho konec, takže by to neměl být problém.
 
Super budu se těšit a počkám s kampaní . Nevim jestli budou nějaká další příběhová dlc ale asi by to ne mělo býti náročné.
 
Top