1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Spellforce 3

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil Barbar, 11 Prosinec 2017.

1. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Pro milovníky téhle serie mám dobrou zprávu, rozhodli jsme se to přeložit, jakmile doděláme Dishonored 2 Death Of The Outsider. Váš překladatelský tým Lokalizace. net

Jinak první recenze zde :
    http://www.zing.cz/recenze/2184/spellforce-3

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 11 Prosinec 2017
  2. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Uvažoval jsem o zakoupení a překlad bych tedy uvítal, ale ani z recenze jsem nepochopil, jak je to v singlu s RPG a RTS částí (multiplayer mě nezajímá). To se nějak pravidelně střídají? Nebo lze hrát jen jednu nebo druhou?

3. Barbar

Ano Kamile Spellforce má dvě roviny první je něco jako byl Warcraft vytvořit ekonomiku + armádu atd, druhou jsou hrdinové kteří mají vlastní RPG systém (nařeknu který ve trojce je neboť jsem ji ještě nehrál :( ) a mohl si jim dávat různé dovednosti a schopnosti. Obvykle se stávalo, že armádu si měl na držení pozic a dobývání nepřátelské základny, ale okolí a všechny neutrální příšery si zabíjel právě hrdiny ( Vlastně jako ve Warcraftu , akorát ten neměl ten RPG systém).

Proto tam uvádí RPG a RTS.

• Informativní Informativní x 1
    Naposledy upravil: 11 Prosinec 2017
  4. RoboZilina

RoboZilina Člen

Chcem sa opýtať či neviete o tom, že by niekto pracoval na slovenskom preklade Spellforce 3? Rád by som pomohol ako prekladateľ.
    Dík.

5. Barbar

Bohužel tuhle informaci nemám :(

6. RoboZilina

RoboZilina Člen

Hmm...prekladanie do slovenčiny vám náhodou nepomôže?
    Rád by som pomohol.

7. Barbar

bohužel :( Děkuji moc za nabídku, ale ne :(

8. Macapek

Macapek Člen

Zdravím, mohu vědet jak to vypadá s češtinou na tuto hru?

Naposledy upravil moderátor: 11 Červen 2018
  9. Barbar

20% hotovo

10. DeHet

DeHet Člen

Kurňa, Barbare, zjisti si aspoň přesné informace, než něco napíšeš. Hotovo je 32%.

11. Farflame

Farflame Člen

Barbar: docela jedete. :) Ať se daří.

BTW Nějaké info o hře, příběhu, hrdinech s CZ titulky... ty záběry extra zajímavé nejsou, ale někomu se to třeba bude hodit.

12. Ahojky kluci.Moc si vážím toho,že hru překládáte.Chtěla bych vědět jak to vypadá s překladem a na jak dlouho ho vidíte ? Popř kdy by mohl být hotov...Díky za info a budu se těšit :)

13. Barbar

Ahoj myslím že je reálné to letos stihnout, ale kdy ti přesně nepovím.

14. VanDerTuch

VanDerTuch Člen

Zdravim, mozem sa spytat ci pokracujete na preklade a ak ano, ako na tom je? Dakujem velmi pekne za odpoved.

Sdílejte tuto stránku