1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Soutěž Soutěž č.4 - info o termínu konání

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 11 Září 2015.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Školní rok začal, dovolené skončily a překlady pokračují tak nějak v tichosti dál a nezbývá než počkat, který se nám v nejbližší době zase vyloupne jako dokončený.

  Zkraťme si zatím čekání další soutěží, v pořadí již 4., která proběhne 15.9.15 v 19:00 a jejíž zadání se, jak už je zvykem, objeví na našich FB stránkách.

  Tentokrát si zahrajeme o hru "Homefront".

  Jedná se o vcelku solidní FPS akci, která maličko zapadla ve stínu tehdy mnohem populárnějšího Call of Duty, ale i tak se zařadila mezi hratelné kusy, kde si i kritika poměrně libovala jak v samotné kampani, tak ve hře více hráčů, která se vyznačovala poměrně slušnou vyvážeností.
  Příběh zde nebudu nijak šíleně rozepisovat, ale v kostce by šel popsat jako: Zlí hoši překonali oceán a rozhodli se Ameriku napadnout přímo. Ta to nečekala, a tak zaskočené jednotky dostaly v první fázi docela na frak. No a tady přicházíte VY, abyste to všechno samozřejmě vymlátili, zachránili a kdoví, třeba cestou snědli i nějakou tu koblihu.

  K zasílání odpovědí bude jako vždy sloužit tento topic, a pokud by si snad někdo nemohl vzpomenout, jak znějí pravidla soutěžení, tak je nalezne zde.
   
 2. UNKOWN14300

  UNKOWN14300 Člen

  Ahojky. Vo Victor Vran se pohybujete pomocou WASD a postava dokáže skákať.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 3. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Až se dostanu k pc, je to tvoje. Šlo skutečně o možnost skákat. :)
   
 4. UNKOWN14300

  UNKOWN14300 Člen

  Ok. Dekuji že dávate souteže.
   

Sdílejte tuto stránku