1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Soutěž Soutěž č.3 - info o termínu konání

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 1 Září 2015.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Vážení fanoušci,
    napínání bylo dost, a tak si zapište do kalendářů, chytromobilů, notýsků a vůbec kamkoliv Vás napadne, že další soutěž proběhne v pátek 4.9.15, a to v 15:00.

Soutěžit se bude tentokrát o velmi zajímavou FPS akci Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, která se i přes tichý výskyt zařadila poměrně rychle mezi skvosty ve svém žánru. A to doslova, protože se zde klade opravdu velký důraz na realističnost a týmovou spolupráci, což je vykoupeno vskutku četným umíráním, než si člověk na tento stále netradiční styl hraní zvykne.

Soutěž proběhne, jak už je zvykem, na naší FB stránce, kde se objeví zadání a zde v tomto příspěvku na fóru budu očekávat Vaše odpovědi.

Už je to nějaká chvilka co byla soutěž, takže pro připomenutí pravidla soutěže zde.

A nezapomeňte! Jen ten nejrychlejší vyhraje!

Naposledy upravil: 1 Září 2015
  2. Wishmaster

Wishmaster Člen

Bud mate stroj casu alebo si sa len trocha pomylil v datume ;)

Opraveno: děkuji za upozornění! Leffi

3. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

My máme všechny myslitelné i nemyslitelné technologie, ale jejich užívání nedoporučujeme, nebo pouze na vlastní nebezpečí. ;) :D

Odesláno ze zařízení Asus ZenFone 5 pomocí aplikace Tapatalk

4. Godxon 1

Godxon 1 Host

Odpověď vím, ale Red Orchestru mám, tak to přenechám někomu jinému :)

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Zdravím. Podle vašich informací to činí 4.627 řádku.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. Leffi

Gratuluji, už jsem se bál, že do toho nikdo nepůjde. Za chvilku budeš mít v PM klíč, který ti právem náleží.

7. Leffi

Nicméně, abych tak mohl učinit, budeš si muset upravit soukromý, aby ti bylo možné poslat PM zprávu.

8. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Zdravím Leffi. Už to jde poslat ? Myslím , že jsem to nastavil.

9. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Aktivace probehla uspešne.

Sdílejte tuto stránku