• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Souhrn novinek na portálu k 31.7.19

Pekelné vedro protínané občasnými bouřkami a silným větrem, jistě mnohé neodradí od letních radovánek, ale pokud si od nich plánujete odpočinout jistě vás potěší, že se nám tu od posledního souhrnu sešlo zase pár zajímavých překladů, které by se mohli hodit nebo které vás navnadí k návratu domů.


@Farflame a jeho tým se po dokončení překladu AC: Rogue, pustil do souboje s Assassi'ns Creed III Remastered, kterého kódování odolávalo nájezdům jak britská pevnost ve hře, ale tým šikovných programátorů našel správnou munici a vy se tak můžete těšit na další překlad z tohoto univerza. V plánu je nejen přeložit základní hru, ale i DLC a vedle toho si tým pokládá otázku, na kterou by rád slyšel i váš názor a to zda k některým informacím v databázi připojit i některé bonusové zajímavosti, jako tomu bylo u AC: Rogue? Své názory na dané téma, jistě tým uvítá v diskuzi v profilu překladu.

Více o zákulisí překladu si můžete přečíst na webu Farflama, kde se o tom více rozepsal v samostatném odstavci.

Profil překladu: Assassin's Creed III Remastered


@morfeus.. pro vás dokončil překlad na severské mytologii založené budovatelské strategii s prvky přežívání, kde se s hrdinným padlým válečníkem, který padl v nedávném boji vydáváte vstříc dobrodružství v drsném světě Niffelheimu, kde se jeho duše zasekla na cestě na Asgard, kde měla dojít zaslouženého klidu.

Profil překladu: Niffelheim


@Jetro si v rámci duševního cvičení odskočil od překladu Anno 1800, k překladu byznysového simulátoru, kde se ujímáte role výkonného ředitele malé firmy s cílem vyrůst v mega korporaci s astronomickými příjmy. Jaké strasti a pasti vás mohou čekat, si již můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Zatím co jsme se nedávno v mých streamech podívali na nějaké ty základy hry v době, kdy ještě překlad nebyl oznámen, nyní je vám beta překladu plně k dispozici.

Profil překladu: Startup Company


@Petr Cejpek vás po druhé vezme do světa inspirovaného nesmrtelnou klasikou Terryho Pratchetta, odehrávající se na mnohým jistě velmi známé Zeměploše. Příběh se i tentokrát bude točit kolem mága Mrakoplaše, který se pokusí vyřešit chaos, který nastane v době dovolené Smrťáka.

Profil překladu: Discworld 2: Missing Pressumed...?!


@patrikspacek se dlouhodobě specializuje na překlady starších point-and-click adventur a dnes tu máme zase nemalou porci, která vás zavede na nostalgické dobrodružství s India Jonesem, který hledá bájný svatý grál, s Bernardem Bernoullim budete pomáhat Edisonovi opravit stroj času, pokusíte se odvrátit katastrofu v podobě asteroidu Attila, který se řítí na planetu zemi, dvakrát se ve speciálních edicích vrátíte na Oslí ostrov s mladým pirátem Guybrushem Threepwoodem a na konec se pokusíte s agenty Ray a Reyes vyřešit vraždu v Timbleweed parku. Bude to rozhodně rozmanitá jízda na příč všemi možnými žánry.

Profily překladů:

@Iver
, si vzal na paškál poměrně oblíbenou strategii poslední doby, kde se pokusíte za podpory jedné z megakorporací budoucnosti osídlit Mars, který je už celé generace cílem celého lidstva! Jak by takové osídlení mohlo vypadat ve vaší režii si budete moci vyzkoušet i vy s chystanou češtinou, která je sice na samotném počátku, ale doufejme, že jim to půjde pěkně od ruky.

Profil překladu: Surviving Mars
 
Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 223 novinky
  • To se mi líbí
Reactions: Aristarch
Top