1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Souhrn novinek na portálu k 30.1.19

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 30 Leden 2019.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Cože se nám to tady vylouplo od poslední bleskovky, která uzavřela rok 18?
  Rok 19 otevřeme vcelku skromně, protože nám překladatelé nejspíš zimují v teplých krajích, ale i tak se našlo pár překladů, které by byla škoda nezmínit.

  Cognition: An Erica Reed Thriller, Discworld Noir, Discworld 2: Missing Presumed...!?

  @ADV Dream tým se pustil do překladu na čtyři epizody rozdělené detektivní adventury, která mapuje vyšetřování agentky FBI Ericy Reed, která se snaží dopátrat vraha, který nejspíše stojí za smrtí jejího bratra.
  Všechny čtyři epizody se překládají současně, tým to má v současné chvíli jako hlavní projekt.

  Nicméně, aby toho nebylo málo, má tým, vedle výše zmíněného překladu, v plánu přeložit i dvě adventury: Discworld Noir a Discworld 2: Missing Presumed...!?, inspirované prostředím knih notoricky známého spisovatele Terryho Pratcheta a jeho Zeměplochy. Na tyto si nejspíš počkáme o trochu déle, když je Cognition hlavním překladem a soustředí se na něj veškeré síly.

  Profily překladů: Cognition: An Erica Reed Thriller, Discworld Noir, Discworld 2: Missing Presumed...!?


  The Walking Dead: A New Frontier

  Už můžete stahovat kompletní překlad od @DaNkoXX a jeho týmu, kteří dokončili všech pět epizod, kde se s Javierem a Klementýnkou během šesti hodin nabušených příběhem a zombíků, prokoušete ke kýžené pointě příběhu.

  Profil překladu: The Walking Dead: A New Frontier


  Neoncode, The Elder Scrolls: Shivering Isles, The Elder Scrolls: Oblivion

  @Farflame z kraje roku zveřejnil hned tři profily, kdy Neoncode je nově přeložená, zdarma dostupná, cyberpunková detektivka z pohledu vlastních očí, kde se pokusíte vyřešit blíže nespecifikovaný zločin. Čeština by měla být k dispozici přímo ve hře, tedy ji postačí pouze vlastnit.

  Vedle toho pak přihodil revitalizované překlady klasik The Elder Scrolls: Oblivion a Shivering Isles, které si tak můžete užít i v dnešní době, snad bez větších problémů.

  Profily překlad: Neoncode, The Elder Scrolls: Shivering Isles, The Elder Scrolls: Oblivion

  Doki Doki Literature Club
  @TheWarton vás brzy seznámí s anime vizuální novelou, kde se dostanete do literárního klubu plného roztomilých dívek....

  Profil překladu: Doki Doki Literature Club
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
  Naposledy upravil moderátor: 30 Leden 2019

Sdílejte tuto stránku