1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Souhrn novinek na portálu k 20.11.18

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 20 Listopad 2018.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Měsíc a kousek máme za námi a tak je tu zase chvilka na malé informační okénko, kde si shrneme informace o nově zveřejněných překladech ať již hotových, ke stažení nebo v přípravě.

  @PredatorV už nějakou chvilku nevydal pravidelný souhrn, ale dovolím se jej maličko zastoupit a prásknout jak na tom teď on a jeho tým je.

  V rámci týmu se jim to teď rozhodilo tak, že většina z těch zbývajících dokončuje překlad k Divinity: Origina Sin 2.
  V době, kdy mi PredatorV pustil oněch pár střípků, co teď předávám, hlásil stav překladu cca 89%, no tak doufejme, že 90% už mají za sebou a brzy o nich zase uslyšíme.

  Zatím, co podstatná část týmu dokončuje DOS2, menší tým zápolí s dodělávkami k XCOMu, tedy na posledním DLC War of the Chosen, což vlastně svým objemem byla defakto nová hra. Stav se moc neposouvá, ale vězte, že překlad stále běží!

  No a vedoucí týmu, @PredatorV , pracuje sám na překladu posledního DLC Clash of Gods ke hře Dungeons 3, které rovněž svým rozsahem strčilo do kapsy všechny tři dosud vydaná DLC. Překlad bude oficiálně dostupný, stejně jako ke všem předchozím.

  Nemají toho kluci a holky z týmu vůbec málo, takže najde-li se někdo naladěn k výpomoci, stačí si vybrat překlad, který by vás zajímal nejvíce a v infu v profilu se dozvíte, jak se k pomoci přihlásit. Nábor u běžících překladů většinou nikdy nekončí.

  [​IMG]

  Hotové překlady:

  Car Mechanic Simulator 2018

  Sice vyšel původně přeložený, ale stav byl všelijaký a na víc se s přibývajícími updaty začaly kupit texty, které už se žádného překladu nedočkali. Toho si všiml @aarongoldstein a rozhodl se, že to tak nenechá.
  Nyní tak máte k dispozici překlad, který by měl být kompletní, ale pokud narazíte na nějaké nesrovnalosti, dejte o tom překladateli vědět.

  Profil překladu: Car Mechanic Simulator 2018

  Thief Simulator

  Budete-li cítit, že je třeba změnit profesi a třeba simulace opraváře aut už vás tak úplně nebere, můžete si zkusit jaký to je být čistokrevným nefalšovaným zlodějem. @TheWarton vydal svůj překlad oficálně, takže je přímo součástí hry na platformě Steam.

  Profil překladu: Thief Simulator

  Coffin Dodgers

  No a pokud se po vší té dřině budete cítit příliš unavení, téměř k smrti, mohlo by se hodit odreagovat se u šílených závodů, kde svou hlavní roli hrají důchodci a jejich elektrické vozíky. Nejde o žádný béčka, takže se připravte na závodníky ve vytuněných vozících nebojící se použít na protivníky například i hole!

  Profil překladu: Coffin Dodgers

  The Curse of Monkey Island

  Zas jeden kousek pro pamětníky, jehož překlad s postupem času přestal fungovat z důvodu technické chybky. To už by neměl být problém a tak si jej dnes můžete znovu vychutnat na platformě GoG.

  Profil překladu: The Curse of Monkey Island

  [​IMG]

  Rozpracovaný, k dispozici:

  Magic Carpet 2: The Netherworlds

  @turican se pustil rovnou do přepracování celé hry z assembleru do c/c++ a při té příležitosti si můžete užít i překlad, který je použitelný, jak v nové, tak původní verzi hry.

  Profil překladu: Magic Carpet 2: The Netherworlds

  [​IMG]

  Rozpracované:

  LEGO Batman 3: Beyond Gotham

  Lego a jeho rodinné hry nemají hranic, stejně jako světy ve kterých se odehrávají příběhy hrdinů, jež rozšiřují a ve svém specifickém stylu doplňují, parodují. @bombic se postará o to, že i další díl si milovníci lega, super hrdinů a rodinných her budou moci užít ve svém rodném jazyce.

  Profil překladu: LEGO Batman 3: Beyond Gotham

  Spreadstorm

  Přemýšlivce na dlouhé hodiny zabaví překlad dobrodružné logické adventury, kde se ujímáte role analogového signálu v podivném světě složeném z uzlů, světla a věčné tmy. Překladatel @siSINka , je již zaběhlý v překladu logických her, takže doufáme, že si i tento kousek náležitě užijete.

  Profil překladu: Spreadstorm

  Book Of Demons

  @Jetro je velice nenasytný překladatel a díky bohu za to! Zatím co se pilně věnuje údržbě předchozích překladů ke hrám, které sotva opustili předběžný přístup, takže se jim stále objevují nové a nové verze, plné nového obsahu, si ještě našel čas pro další překlad, který se rovněž rodí v předběžném přístupu. Tentokrát se jedná o hybrit mezi Hack & Slash a karetní hrou, kde si skladbou svého balíčku utváříte charakter a vy rozhodujete o délce úkolů. Hra vypadá velice originálně, takže chápu, že Jetro neodolal. S vydáním hry a hlavně pak češtiny, budu mít nejspíš problém odolat také.

  Profil překladu: Book Of Demons

  Life is Strange 2

  Epizodická dobrodružná adventura vstupuje do své druhé série. Nyní sleduje příběh bratrů Diazových, kteří jsou nuceni utéct z domova po tragickém incidentu v Seattlu. Ze strachu z policie se vydali do Mexika, kdy během strastiplné cesty musí mimo jiné tajit náhlá a nadpřirozené schopnosti.

  Profil překladu: Life is Strange 2

  Tsioque

  Po překladu Ghost of a Tale si @Apoliener odskočil k překladu ručně malované adventury, která vám odvypráví příběh malé princezny Tsioque, která s v nepřítomnosti královny matky snaží zachránit před záhadným zloduchem.

  Profil překladu: Tsioque
   

Sdílejte tuto stránku