• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Souhrn novinek na portálu k 12.3.19

Po pár individuálních oznámeních na překlady, o které si požádali sami překladatelé, se dnes podíváme co se kutí nebo dokutilo dalšího za poslední cca měsíc a půl.

Hotovo:

Project Warlock
Překladatelská jednohubka z rukou @Apoliener , který vám umožní v roli bezejmenného hrdiny zatočit s veškerým zlem na planetě i pod ní, tedy pokud tam někde je peklo. Hra vzdává hold starým dobrým střílečkám na kterých vyrůstal nejeden z nás.

Profil překladu: Project Warlock

Dawn of Man
@MrServise , SkyF a Sintax, spolupracují na překladu téhle lahůdky, která se vyloupla na Steamu. Vydejte se ve hře od tvůrců Planet Base, do dobrodružství ve kterém posunete bandu neandrtálců do středověku, obsadíte nějaké to území, stanovíte řád a třeba zavedete právo první noci.
Hra je v současné chvíli s překladem dostupným na Steamu hratelná, ale ještě zbývá dopřeložit encyklopedii a opravit sem tam pár drobností.

Profil překladu: Dawn of Man

V přípravě:

Darksiders 3
Již třetí pokračování populární série, kde se pokusíte zabránit apokalypse na zemi zničením sedmi smrtelných hříchů. Příběhem vás provede Fury, nejvíce nevyzpytatelný jezdec apokalypsy, která se spoléhá na svůj bičík a magické schopnosti.
Překlad téhle akcí nabité hry pro vás zprostředkovává @than, @Martuk, a @kubinx8.

Profil překladu: Darksiders 3

X4: Foundations
@Bobmaster se pustil do překladu vesmírného simulátoru, který se se snaží navázat na odkaz předchozích dílů v sérii a přinést zajímavé novinky k objevování. Pokud vás baví obsáhlé vesmírné simulátory, možnost stavby základen, ovlivňování složité ekonomiky, případně budovat impérium, pak bude hra i překlad přesně to co hledáte.
Bombaster, podle dostupných informací, pracuje na překladu sám, tedy pokud by se našel někdo, kdo by se chtěl přidat k překladu, jistě to velmi ocení.

Profil překladu: X4: Foundations

Stormworks
@Decker pro vás překládá záchranářskou hru, která vás jen velmi málo omezí v cíli vybudovat vlastní flotilu strojů a vyřešit na širém moři, nebo na souši, všechny potíže na které narazíte. Čeština vám jistě pomůže pochopit základní mechaniky a propracovat se k pokročilým konstrukcím, které jistě nebude snadné zprvu vybudovat.
Pokud by se našel někdo, ochotný pomoci s korekcí překladu, pak neváhej a dej Deckerovi vědět, hledá nejspíš právě tebe.

Profil překladu: Stormworks
 
[QUOTE="pa...[/QUOTE]
Zdravím, tak na túto adventúru sa veľmi dlho teším, dúfam že tento preklad dokončíte úspešne do konca. :)
 
Top