1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Souhrn novinek na portálu k 11.4.19

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 11 Duben 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Máme za sebou další měsíc, během kterého došlo ke zveřejnění starších i nových překladů, které si shrneme, jako vždy, na jednom místě právě dnes.

Retro překlady

Nejdříve tu máme něco pro pamětníky, kteří schraňují původní verze následujících her někde v šuplících, kterým @patrikspacek oprášil archiv kompatibilních překladů:

The Secret of Monkey Island
    Monkey Island 2: LeChuck's Revenge
    Sam & Max Hit the road
    Loom

Gnome Garden 4

Překladatelka @Kolka97 pro vás připravuje překlad ke hře Gnome Garden 4, kde se vydáte s mladou princeznou do královských zahrad, které potřebují zásadní údržbu, aby znovu dosáhly svého dávno ztraceného věhlasu.

Profil překladu: Gnome Garden 4

Tropico 6

Ostřílený překladatel @woytman využil chvilky oddechu od Cities: Skylines, kde kadence nových DLC trochu zpomalila, aby vám s týmem cca 4 dalších dobrovolných překladatelů přinesli překlad Tropico 6. Je to tak! El Presidente je zpátky, protože lidé potřebují vizionářského vůdce, který je musí přivést k lepším zítřkům!

Profil překladu: Tropico 6

Sekiro: Shadows Die Twice

To bude nějaký nový level chismu, kterému propadl @Dogtown, jemuž zjevně nestačí pouze mučení se v téhle ne zrovna nejlehčí hře! On se ještě dorazí překladem Sekiro: Shadows Die Twice ve volném čase.
    Samozřejmě pokud se najde někdo další, kdo by rád sdílel s Dogtownem toto břímě, jistě podanou pomocnou ruku ocení.

Profil překladu: Sekiro: Shadows Die Twice

Last Resort Island

No a kdyby jste toho všeho přemýšlení, zahradničení, šíleného umírání a bezmoci, měli tak nějak plné kobky, můžete se vydat do relaxační, spoj tři, zombie rubačky Last Resort Island, kterou pro vás přeložil @morfeus.. Je až s podivem, kam všude se dají zombie nacpat co?

Profil překladu: Last Resort Island

A jak už bývá zvykem, uzavřeme to odkazem na dvě otitulkovaná videa, která si pro vás připravil @Farflame:

2. Jetro

Jetro Člen

Jaj, kdybys počkal do zítra. :D

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Frantisek

Frantisek Člen

Co to je prosim za hru na tom poslednim videu dekuji moc :) myslim ve stylu cyberpunk .-)

4. woytman

woytman Člen

@Frantisek v komentářích se píše -> Deus ex: mankind divided :)

5. Frantisek

Frantisek Člen

Dekuji , ale to je nejakej mod ne ? protoze ja sem to hral prave a prijde mi to trosku jine no :)

6. Leffi

@Frantisek podle všeho se jedná o nějakou moderskou představu, jak by mohl vypadat realisticky pojatej Cyberpunk 2077

7. Leffi

[QUOTE="Je...[/QUOTE]
    Jaj, tak proč nenapíšeš, že něco chystáš? :D

8. Farflame

Farflame Člen

Je to něčí vlastní tvorba ve stylu Cyberpunk 2077. Je to tam napsáno. Když si nastavíš ve videu české titulky, tak si to přečteš.

9. Frantisek

Frantisek Člen

Jo dekuji , staci si to tam zapnout , pekny den preju a dekuji za odpoved :)

10. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

@Leffi Tady to máš :D Anno 1800

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  11. Neplánuje nějaká překladatelská skupinka že bude překládat Rage 2? :)

Sdílejte tuto stránku