• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Smazané překlady Jürgena82

PLuto

Člen
Nevíte, proč byly smazány překlady Jürgena82? Neprohledával jsem to důkladně, ale vypadá to, že zmizely všechny jeho překlady.
 

Milhousek

Čestný člen
Člen
Vůbec netuším, z ničeho nic smazal všechny překlady a tuším, že i účet. Osobně nemám žádné info proč ...
 

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
To skoro vypadá jako by ho někdo/něco naštvalo na takovou úroveň, že stím seknul a vzal to rovnou z gruntu.
 

Farflame

Překladatel
Člen
Nevíte, proč byly smazány překlady Jürgena82? Neprohledával jsem to důkladně, ale vypadá to, že zmizely všechny jeho překlady.
Jürgen82 odešel z určitých osobních důvodů. Jinak je v pořádku a žádná práva na něm nikdo nevymáhá. Dělá si své vlastní stránky s překlady a taky dělá revize starých češtin včetně diakritiky, pokud tam chyběla. Např. tady Outlaws:

 
Ja osobne som veľmi rád za prekladateľa ako je Jurgen82, pretože vďaka nemu som si mohol zahrať hru Alter Ego v čestine :) Rovnako ma potešilo aj to, že sa "vrátil vo veľkom štýle" :)
 
Hele díky moc.
Jurgenovy češtiny si pamatuji velice dobře. A nebyl jsem schopný najít jeho nové stránky, škoda že tu nenechal účet a nepokusil se o nějakou další spolupráci. Ale to je jeho věc, hlavně že stále tvoří a je to dostupné pro všechny.
 
Top