1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Sleeping Dogs: Definitive Edition 2017-12-08

Čeština pro tohle "šikmooké" GTA.

1. DeHet

DeHet Člen

DeHet přidal nový překlad:

Sleeping Dogs: Definitive Edition - Čeština pro tohle "šikmooké" GTA.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Nejde extrahovat, chyba archivu. Vyzkoušeno vícero programů k extrakci ....

v RarZipExtractoru to nakonec jde. Instalace v pohodě. Díky za skvělou práci ....

• Informativní Informativní x 1
    Naposledy upravil moderátor: 10 Prosinec 2017
  3. Frantisek

Frantisek Člen

Ste sikulky jdu to testnout :) JO nechtel sem minule na ten clanek co tu byl reagovat , ale prekladatele si zaslouzi vysokej hononar, meli by byt placeni jako profesionalove !!! jen je blbe ze u nas se asi nikdy tolik nevybere aby se to oplatilo a proto chepejte tvurce:D darebaci to sice jsou ze to je fakt jen o zisku a ne o to aby si ji uzil kazdej no ale to uz je samotne lidstvo takove :)

4. jde nejak pouzit cestina na obyc verzi ? bohuzel Definitive Edition nevlastnim

5. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

6. Britarn

Britarn Člen

Za prvé, skvělá práce hoši. Za druhé, čeština na normál verzi neexistuje a za třetí , všichni mysleli, že tahle čeština bude na normál verzi, protože nikde nebylo napsané, že ten překlad se robí na Definitive Edici :D Takže pro příště stačilo napsat na jakou verzi se to robí :) Jinak 21.prosince začínají na Steamu Vánoční výprodeje a určo tam bude SD: DE za 3-4 éčka :) To je podle mě nejmenší problém, hlavní je, že to hoši zrobili :)

7. termit

termit Člen

Téma hledám překlad na tuto hru je nazvané Sleeping Dogs: Definitive Edition
    a tam je napsáno, že se na překladu pracuje. Co na tom není jasné, to nevím.

Já se zajímal o techniku na obě verze a normální má jinou strukturu souborů, takže
    cz na ni nelze aplikovat.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  8. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Promazal jsem zde off topic příspěvky, nechal jsem jen pár "ukázkových".
    1) Tohle překlad má v názvu "Sleeping Dogs: Definitive Edition", což je myslím dostatečně výmluvné a nechápu, jak si mohl někdo myslet, že to to překlad na normální verzi.
    2) 2x zde bylo řečeno, že překlad na normální verzi nefunguje, tak už to prosím pochopte.
    3) Nepřesvědčujte překladatele ve smyslu "to přece nebude takový problém předělat, aby to šlo i na normální verzi". Překladatelé ví, co dělají. Pokud si myslíte, že to problém není, tak se můžete sami realizovat a překlad na normální verzi udělat.
    4) Hra šla legálně (žádná šedá zóna) několikrát pořídit za směšných 5€ a zcela jistě za chvíli půjde opět, takže nepředpokládám, že by se autoři drbali s předěláním na normální verzi, protože by to bylo ve výsledku dražší, jak když si pár lidí koupí DE za těch 5€.
    5) Pokud i tak toužíte po překladu normální verze, tak od toho je sekce https://prekladyher.eu/forum/chci-přeložit-hledám-překlad.8/

Tímto ukončuji diskuzi na toto téma. Diskutujte zde o překladu DE.

Jedna technická věc: autoři překladu použili pro distribuci novější RAR formát verze 5.0, což znamená, že si s ním některé starší aplikace nemusí poradit, protože umí jen verzi 4. Bez problémů ho rozbalí například originální WinRar.

Naposledy upravil: 10 Prosinec 2017
  9. Chcel by som sa spytať ked extrahujem ten subor a spustim ho napišemi to že to ma virus vedeli by ste mi prosim poradiť čo s tym mam robiť ?

10. Kwej

Kwej Člen

@SKroxotron,
    antivirové programy občas hlásí falešný výskyt viru. Záleží to software od softwaru. Pokud věříš původu souboru a těm kdo ho publikovali, tak antiviry mají možnost na chvíli vypnout detekci. Na liště Windows vpravo u hodin bývá ikona antiviru (případně je schována v šipce). Pravým tlačítkem na ikoně antiviru vyvoláš nabídku, kde bývá vypnutí štítů. Např. Avast to má pod „Ovládání štítů programu Avast“. Po nainstalování češtiny štíty opět zapni.

Pokud máš pochybnost o původu souboru, tak můžeš zkusit počkat. Je možné, že s budoucí aktualizací definic antiviru se už hlášení neobjeví.

11. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

12. largo22

largo22 Člen

Opravdu skvělý překlad, konečně měl někdo koule tuhle hru přeložit moct děkuji.

13. caja14

caja14 Člen

Ahoj prosííím moc o postup děkuji. Rád bych si ji zahrál česky a nejsem profík přes instalace

14. Tak jsem stáhl na steamu, a při instalaci češtiny mi to napíše: an unknown error occurred while accessing an unnamed file neví někdo co s tím ? :(

Sdílejte tuto stránku