• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Sins of a Solar Empire: Rebellion v1.97

Sins of a Solar Empire: Rebellion v1.97 0.982

Ty **** buďte rádi, že vůbec nějáký překlad je, ty lidi na tom dělají zadarmo na ukor svého času na ukor svých rodin nebo přátel a že to není 100% košer? No a co ? Jestli se ti to nelibí zaplať si profesionální.

Jako nezlobte se na mě ale pokdu jste si nevšimli tak překladatelů ubejvá a ne neobjevují se další takže místo toho abyj ste poděkovali a když se najde chyba tak pousmáli nad ním nebo mávli rukou tak tady spínáte?

A nebo ještě jinak zkuste ho udělat sami a lépe mile rád pak posoudíme kdo je na tom lépe.
 
Je v planu v budoucnu přeložit nějaké modifikace?
Přiklady:
Star Trek armada 3
Maelstrom
Star Wars: Thrawn's Revenge II: Ascendancy
Star Trek: Sacrifice of Angels 2
fall of kobol
Enhanced 4X Mod
Sins of a Galactic Empire

PS: nepřemýšlel jste nad patreonem?
 
[QUOTE="da...[/QUOTE]
Přemýšlel jsme pouze nad překladem E4x módu, který se stal součástí hry. Ale jinak nic takového v plánu nebylo.

PS: Víte že ani ne?
 
Zdravím vespolek, jelikož nečekaně vyšlo nové DLC, tak mě zajímá, zda k němu budete dělat češtinu? Pěkně prosím, smutně koukám...
 
[QUOTE="Sa...[/QUOTE]

V pohodě, do konce roku vydržím ;) :D No a když už jsem tady, tak poradí mi někdo, jak nějakou z těch frakcí připojím?
 
skvělé! děkuji!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hello, byla by možná verze bez instalátoru? Aby to šlo dat jako mod? Nechce se my přepisovat puvodni soubory hry.
 
@darkyurishepard Nějaký bližší důvod, proč nechceš instalovat překlad přes instalátor? Myslím, že je to ohodně pohodlnější, než ruční instalace.
 
Instalátor kontroluje spouštěcí soubor hry, takže stačí jej překopírovat do prázdné složky a nainstalovat češtinu tam a následně ze souborů si vytvořit mód (já osobně mód z toho dělat nebudu. Pokud z toho uděláš mód, musejí mít všichni daný mód, aby jste mohli hrát spolu. V aktuálním stavu funguje hra i přes Ironclad online server s kymkoliv )
 
Naposledy upraveno:
Back
Top