• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Shadow Tactics - Blades of the Shogun

Shadow Tactics - Blades of the Shogun 1-9

@Kavato Na co potřebuješ nějakou starou verzi češtiny, když stačí hru, např. na steamu, updatovat na novou verzi?
 
Zdravím, chtěl bych se zeptat na EpicGames je zrovna zadarmo byla by nějaká možnost zprovoznit češtinu? :)
 
EpicGames jde úplně mimo mě, nevím jestli a jak moc se liší struktura souborů, instalátor nic neověřuje, takže pokud jsou soubory stejné tak stačí nainstalovat do libovolné třeba prázdné složky a poté najít stejné soubory v adresáři od Epicu.
 
To jsem již zkoušel však bez úspěchu ale děkuji za radu ;) Hold si to Zahraji v angličtině no.
 
Prosím funguje čeština i na Epic Store?
Děkuji prosím za odpověď
NilooCZ
 
GOG verzia češtiny sa dá na Epic použiť. Načítal som prvú misiu a hra šla. No ťažko povedať, či to nepadne/nezmrzne niekde počas hrania.
Pri Steamovej verzii češtiny ostane hra v nekonečnom loadingu, ani do menu sa nedá dostať.
 
jak můžu tuto nefunkční češtinu odinstalovat?
nejde mi kvůli tomu spustit vůbec hra, ani v originále.
padá to na první obrazovce.
odinstalovat a nainstalovat to nepomohlo.
v programech nemám na odinstalaci této češtiiny položku, kterou bych odinstaloval.
diky.
 
Hra byla aktualizována, nevím zda se změnily přímo texty, ale soubor s nimi ano.
 
ozkoušeno na aktuální verzi (v2.2.11.f) z GoGU a po nainstalování CZ nejde hra spustit. Pravděpodobně to způsobuje změněný soubor viz post nademnou.
@Apoliener @MixerX šlo by upravit na aktuální verzi?
 
Vyskusal som slovencinu a funguje aj na najnovsej verzii 2.2.11.F (Steam, najnovsi update).

Pribudli 2 reklamne texty v menu, ktore nie su prelozene, ale inak hra je kompletne v slovencine a vsetko funguje.
 
Zdravím! Bohužel mě nejde ani jedna cesta. Verze 2.2.11.F nebere ani tu Slovenštinu.
Moc prosím o Upgrade českého překladu na aktuální verzi.
Děkuji moc
 
Nemám odskúšanú češtinu ale slovenčina na Steame funguje bez problémov
 

Přílohy

  • 20220609153724_1.jpg
    20220609153724_1.jpg
    391,5 KB · Zobrazení: 20
Back
Top