• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Shadow Tactics - Blades of the Shogun

Shadow Tactics - Blades of the Shogun 1-9

[QUOTE="Pi...[/QUOTE]
Ak máš steam verziu, klikni v knižnici na hru pravým tlačítkom a daj vlastnosti, potom betaverze a nastav si verziu na predošlú teda 2.2.2f, čeština na nej normálne funguje, tiež som to tak urobil a hrám hru normálne po česky
 
ok zkusim,dik, no lepsi by bylo na aktualni verzi,ale aspon ze to tak jde :)
 
Ahoj... Prvně díky za překlad... Je fajn po dlouhé době narazit na něco, co mi dost připomíná dětství u Commandos... :D Ale k věci. Mám STBotS na Macu a potřebuji češtinu, která při nejlepším není v *.exe. Pokud je možnost soubory pouze nakopírovat a přepsat tak můžete prosím uveřejnit i tuto verzi? Přede děkuji a přeji krásný pátek... :) V.
 
zdarec,dikes za vasi praci,nepodival by se nekdo na tu posledni cestinu ponevadz na update 1.6 nejede(aspon teda mi) diky za pripadnou odpoved
 
Zdravím, zdravím,

nevím proč, ale aplikovaná čeština nesedí na steam. Hra se spustí, ale vytuhne na úvodní obrazovce....
 
Mam stejnej problém na nejnovější verzi na steamu 2.2.2 mi čeština nejde. Tak snad se poupraví aby to šlapalo a jinak paradní práce.
 
Na predošlú verziu hry 2.2.2 na steam stále funguje čeština verzia 1.5. Táto najnovšia čeština 1.6 je bohužiaľ nefunkčná, tak si počkajte na opravu alebo hrajte hru na verzii 2.2.2 s češtinou 1.5, tu hrám zatial aj ja...
 
Fńuk... těšil jsem se na překlad... Bohužel, hra se mi plně nespustí s češtinou, ale nejsem jediný, jak vidím,kdo má problém.
Snad si tedy autor překladu udělá čas a opět udělá aktualizaci a taky doufám, že ze strany vyvojářů další update nebude, ale zkusím tedy tu verzi 1,5
 
Než Apoliener opraví svoj inštalátor...

EDIT: Už ju upravil, tak hurá sťahovať :)
 
Naposledy upraveno:
[QUOTE="Me...[/QUOTE]


díky moc takhle to bohatě stačí, už to šlape jak má :)
 
Zdravím ... čeština mi nefunguje
Po instalaci češtiny mam pouze černou obrazovku ... můžete mi poradit co s tím ?
Předem děkuji ....
 
Ano nato jsem si dal pozor ...mám steam verzi hry a nainstaloval jsem steam verzi češtiny ale i přesto to nefunguje...
 
Mi čeština taky nefunguje. Gog verze hry 2.2.2.f funguje bez problému, ale po nainstalování češtiny
(verze 1.7), hra nejde spustit.
 
Poslední verze hry je 2.2.10.f a instalátor byl otestován jak na Steamu tak na GOGu. Prosím, pokuste se podívat jestli máte aktuální verzi, ideálně na klientech GOG Galaxy a Steamu ověřit integritu hry, případně pokud to máte někde stažený najít si poslední aktuální verzi.
 
Opravte si popis (Verze hry), verzia cestiny 1.7 uz nefunguje s GOG 2.2.2f, treba mat 2.2.10f. Diky :)
 
Ahoj mám verzi hry 2.2.0.5 a hra běží, po nainstalování Cz, při spuštění se ukáže jen černá obrazovka a nic víc.
 
No lenže čeština je robená na verziu 2.2.10f. (Inak tá hra nikdy nemala verziu 2.2.0.5.)
 
Tak se omlouvám , to byla verze toh obalkíčku, verze hry je 1.3.4 f, máte tu verzi čestiny která pasuje na tuto starší verzi hry?? D+kuji moc
 
Back
Top