• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Shadow Tactics - Blades of the Shogun

Shadow Tactics - Blades of the Shogun 1-9

Tohle začíná být větší problém než se zdálo, dnes to celý večer testuji a nedaří se mi to rozchodit, zdá se, že někde nastala změna, kterou zatím prostě nevidím :/
 
Teraz som skúsil nainštalovať pre verziu 1.3.4f a len čierna obrazovka, jedná sa o gog verziu.
 
Aktuálně poslední vydaná verze češtiny je pro verzi hry 1.4.4.F, která bohužel stále funguje jen částečně a na opravě se pracuje.

Pro teď mohu pouze doporučit stáhnout předešlou verzi češtiny, která by na 1.3.4.f hře měla fungovat bezproblémů. Aktualizace jako taková stejně nemění a nepřidává nic zvláštního. Jednalo se pouze o přidání jazyků a to je taky důvod proč je problém češtinu aktuálně rozchodit.
 
Ahoj, mám dotaz nezobrazují se mi titulky... vše ostatní je v češtině.. nějaká rada?? Dík
 
Jak jsem psal, nejsem jistý jak se to provádí u Steam verze, ale dostat hru na verzi 1.34 a nainstalovat starší verzi češtiny 1.1.
 
Pokud je na Steamu vyšší verze jak 1.34 tak to nelze, už tam nejdou vypnout automatické aktualizace.
 
Apoliener doplnil k překladu Shadow Tactics - Blades of the Shogun nové informace:

Funkční čeština včetně fontu

Tak díky MerlinSVK jsme se dočkali vskutku rychle i opravy fontu a byl mi nápomocný i při opravě textů, takže velké díky za rozchození!

Čeština včetně fontu by je tak teď funkční na verzi 1.4.4.f, otestovanou mám pouze GOG verzi, ale doufám a věřím, že i na Steam verzi pojede bez problémů.

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Já už dokonce jedu na verzi 2.2.2.F a mám furt jenom načítací obrazovku, ale menu se nenačte :( . Bude prosím nějaký update?
 
Koukám, že se jedná o dnešní patch, který ještě nedorazil na GOG verzi, kterou osobně vlastním, takže až po té co dorazí, se na to můžu podívat a doufám, že v tom tentokrát neudělali moc velkej bordel. Bohužel nevím, jestli se na Steamu dá deaktivovat aktualizace, aby bylo možné hrát s češtinou.
 
Děkuji moc, na steamu fakt asi nejdou vypnout automatické aktualizace a rád bych si to zahrál v CZ :)
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, u Steamu rozklikni "Vlastnosti" hry a přejdi na záložku "Betaverze" tam si můžeš zaškrtnout předchozí verzi update. Snad to pomůže k přečkání do upravené češtiny :)
Jinak, velké DÍK za překlad.
 
Heh, tak to jsem měl nejdřív vyzkoušet, takhle to bohužel obejít nejde, to se omlouvám.
 
No mě to náhodou pomohlo :D. Sice teď už na té betě musím hrát jinak se mi smaže save, ale jako asi tam moc velký rozdíl v těch verzí nebude.
 
Prosím planujete upravu češtiny na nejnovější steam verzi děkuji. Rád bych si to zahrál jenže při aktuální verzi se hra kousne hned na loadingu.
 
Prosím mám verzi hry 1.3.4f, ale nemohu nikde najít odpovídající verzi češtiny. Tady nalézám pouze verzi češtiny 1.4.4f a když nainstaluji tu, hra se nechce spustit s zůstane na černé obrovce. Je nějaká možnost, jak stáhnout starší verzi překladu, nebo něco udělat s novou verzí?
 
Nahoře v hlavičce je "Historie verzí", tam je možné stáhnout starší verzi překladu.
 
Ahoj ted je nejnovější verze GOG 2.2.2.f (18662), bude se aktualizovat čeština ? Dík za info předem :)
 
Pokusím se přes víkend aktualizovat překlad na aktuální verzi.
 
Teď jsem to procházel a bude to víc, než jsem čekal, musí se opět vzít všechny texty a zpětně porovnat a upravit. Budu se snažit to udělat co nejdříve.
 
... je tam nějak víc změn že, ale to je ted u GOG verzí snad u všech her.
 
Tak zpětná vazba, čeština funguje parádně, díky za aktualizaci :wink::)(y)
 
díky moc, už se těšim až to otestuju, snad nebude žádná novější verze a užiju si hru v plném znení
 
Hoj, prosím o upravu čestiny na novou verzi hry, nedavno jsem ji (hru) nainstaloval a je to nejak 2.2.10F a cestina mi tam nesla spustit. Děkuji.
 
Back
Top