1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Sekiro: Shadows Die Twice 2019-04-08

Překlad nejnovější hry od FromSoftware

1. Dogtown

Dogtown Člen

Dogtown přidal nový překlad:

Sekiro: Shadows Die Twice - Překlad nejnovější hry od FromSoftware

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Ahoj. Rád vypomůžu s překladem, pokud máš zájem, když tak se ozvy a dohodneme se. ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  3. Zdravím, měla bych zájem vypomoct s překladem. Zkušeností mám fůry. Tak kdyby byl zájem, jsem tu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  4. Ahoj, taky bych chtěl pomoct. Pokud potřebujete dalšího překladatele, napište.

5. Scimani

Scimani Člen

To je skvělé, že se někdo ujmul překladu k této hře. Už se těším a děkuji za skvělou práci.

6. Krásný den, pokud je ještě třeba překladatele, tak bych se tímto také chtěl přihlásit a pomoct. Co to půjde!

7. Radek Kudr

Radek Kudr Člen

Překládá se vůbec? Ze začátku procenta přibývala, ale pak se to sekiro na 20% a konec.

8. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

čau pokračuje ještě překlad ?

9. Radek Kudr

Radek Kudr Člen

Člověk, který to začal překládat je asi totální ubožák, když nedokáže ani odpovědět. Spíš tedy pochybuji, že vůbec začal překládat, spíš se chtěl jen zviditelnit.

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
    • Co to proboha meleš?!? Co to proboha meleš?!? x 1
  10. Sierpe

Sierpe Dárce překladyher.eu Člen

Opakuje se tu stejný problém znovu a znovu. Někdo tu s pompou zahájí překlad. Nakecá jiným jestli se nechtějí přidat. V těch horších případech ještě začne vybírat prachy a pak ze dne na den přestane komunikovat. A pak tu na stránkách máme už nemalé procento nedokončených a mrtvých překladů. Chtělo by to tu od adminů nějak promazat. Je to škoda... Jinak pilných a aktivních překladatelů zde si oprávdu vážím a rád je podporuju..

11. Farflame

Farflame Člen

Ještě bych neházel flintu do žita. Překladatel dočasně nemá čas (asi student), ale překlad pokračuje (doufám). O prázdninách se snad ozve.

12. Sierpe

Sierpe Dárce překladyher.eu Člen

.................Ja to myslel spíš všeobecně. Tento překlad nesleduji. Držím palce.

13. Radek Kudr

Radek Kudr Člen

Já naprosto chápu že má člověk dovolené, studuje atd.,prostě nemá čas překládat každý den. Co ale nepochopím je to, proč zakládá vlákno, kde se mu přihlásí dost lidí s tím, že by s překladem pomohli a ten člověk není schopný napsat krátkou aktualizaci, že je překlad pozastaven z důvodu toho a toho apod.

14. Dogtown

Dogtown Člen

Zdravím,
    je mi líto, že překlad v současné době nepokračuje. Je to z důvodu jak málo času, tak i bohužel podcenění překladu. Jak víte, texty od From Software nejsou jako u jiných her nebo filmů jednomyslné, přímočaré a jednoduché. Překládám vážně po větách s tím, že mám odehranou celou hru, otevřenou wiki a projité všechny významy každého slova, který ve větě je, aby to dávalo smysl. Je to strašně zdlouhavé a upřímně mě už téměř opustila veškerá motivace k tomu tu češtinu dokončit. Když se pak totiž podívám na některé věty, které jsem přeložil, tak někdy téměř nedávají smysl nebo je možné, že budou úplně mimo kontext. (Ano, na to je pak testování, ale i tak ...) Možná je pak z toho důvodu někdy lepší si hru zahrát v originále.

Toť vše k vyžadovaným aktualizacím. Verdikt tedy zatím je, že je překlad pozastaven. Jakmile budou nějaké nové aktualizace, napíšu je sem.

15. Morg06

Morg06 Člen

Dobrý den a nešlo by to předat nebo se spojit s týmem co překládal Dark Souls? Mají asi větší zkušenost her od From Software a třeba by pomohly. Děkuji za výdrž a snad se vše zdárně dokončí.

Sdílejte tuto stránku