1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Sekiro: Shadows Die Twice

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Dogtown, 30 Březen 2019.

1. Dogtown

Dogtown Člen

Zdravím, mám chuť začít překládat novou hru od From Software Sekiro: Shadows die twice. Hledám proto lidi, kteří by se do toho chtěli také pustit a měli by chuť to překládat.

Zatím jsem si dělal jen takový pokus s extrakcí textů a zase navrácení. Co se mi na zkoušku povedlo je extrahovat texty ve formátu XML, přepsat pár textů a pomocí Mod Engine je zase vrátit do hry a zobrazit. Fonty bohužel nepodporují diakritikku a jsou ve formátu .gfx ze Scaleform, takže pokud by tu byl někdo, kdo by ty fonty uměl upravit, bylo by to fajn.

Ve zkratce hledám tedy:
    • Překladatele
    • Někoho, kdo by uměl upravit .gfx font pro podporu diakritiky

Do studia jsem zatím nic nepsal, kopii mam zakoupenou. Spíš si dělám takový průzkum, jestli by někdo měl také zájem se dotoho překladu pustit a popřípadě na tom pracovat společně. Mam tu jen malou ukazku prelozeneho menu (bez diakritiky).

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
    Naposledy upravil: 30 Březen 2019
  2. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

3. Dogtown

Dogtown Člen

Díky moc MerlinSVK!
    V tom případě by se hodili jen překladatelé :) Tady je teda screen s diakritikou (ten font by se ještě trochu vymazlil, rozhazují se tam velikosti), ale funguje to pěkně :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  4. Vím že je ještě brzo ale chci se zeptat jak to vypadá? :) Rád bych pomohl ale moje úroveň angličtiny není tak dobrá hru jsem dohrál a jakž takž jsem si to prelouskal ale cestina by byla super,díky ze na tom děláte

5. Dogtown

Dogtown Člen

Zatím mám přeložené celé UI a část dialogů. Dělám na tom, jak mám volný čas, ale není ho mnoho. Vzhledem k tomu, že se nikdo nepřihlásil, že by mi s tím pomohl, tak to ještě chvíli potrvá.
    Mám už tady odkaz na překlad, kde budu aktualizovat progress :)

https://prekladyher.eu/preklady/sekiro-shadows-die-twice.575/

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. Skvěle !!! Respekt, jen tak dál.... díky!
    PS: odkaz nefunguje, hodí to chybu ;)

7. killmaster

killmaster Člen

S veškerou úctou pane děkuji předem za vaši snahu počeštit tuto hru. S překladem je to vždy jiný zážitek držím palce a doufám že se k vám někdo co nejdříve přidá já bohužel patřím mezi ty co se učili akorát ruštinu. Přeji hezky den a at se vše daří dík všem.

8. Dogtown

Dogtown Člen

Díky, vynasnažím se.

To: VampireVirgin: Odkaz na stránku toho překladu funguje. Jestli myslíš pak na ten soubor, tak to je schválně na stránku, kde je napsané, že se jedná o rozpracovaný překlad. Žádná verze ještě není hotová :)

9. To: Dogtown: nene, nemyslím žádný soubor. Včera ten odkaz vskutku nefungoval, ale dnes je to již ok.
    Nicméně, pokud budeš chtít s překladem pomoci, něco bych přelouskat mohl :) ;)

10. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Odkaz nefungoval, protože profil nebyl v tu dobu ještě schválen. Jen tak pro upřesnění.

11. sirjiri

sirjiri Člen

[QUOTE="Do...[/QUOTE]
    Ty jsi na to Sekiro sam? To jsem necekal, ze ti nepomuzou s takovou hrou. Pritom se lidi nabizeji, ze chcou pomoc s prekladem a nekteri ani neresi jakou hru. Nechapu

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílejte tuto stránku