• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Scythe - Digital Edition SK

Scythe - Digital Edition SK 1.02

Gaunt

Člen
Gaunt přidal nový překlad:

Scythe - Digital Edition SK - Slovenský preklad digitálne verzie tejto stolovej hry

Scythe – Digital Edition predstavuje digitálnu verziu rovnomennej stolovej hry. Je to ekonomicko-vojenská hra odohrávajúca sa vo fiktívnej minulosti s nádychom steampunku. Hra ponúka 7 rôznych strán charakteristických svojimi bonusmi a hlavne postavami, pričom ku každej je napísaný krátky popis (texty sú odlišné od stolovej predlohy). Pri preklade termínov som sa snažil brať ohľad aj na českú lokalizáciu hry,...
Zjistěte více o tomto překladu...

Gaunt

Člen
Ahoj
moc děkuji za překlad jen na steamu je už verze hry 1.6.73 a překlad na ní nefunguje. Chtěl bych poprosit zda by bylo možné překlad upravit na novou verzi.

Gaunt

Člen
Ahoj,
na Scythe nevyšiel už dosť dlho nový update, takže ako naschvál muselo sa tak stať teraz :( Aj keď všimol som si, že sa tak stalo hneď na druhý deň potom, ako som vydal tento preklad.
Bohužiaľ hru nemám na Steame, keďže tento preklad, som pôvodne robil na požiadanie, ale nakoniec žiadateľ od toho odstúpil kvôli korana kríze a ja som mal už len texty a preklad som chcel už dokončiť, keď som na ňom začal pracovať. Takže som ani nevedel, že vyšla aktualizácia.
Na aktualizácii prekladu práve pracujeme. Aktuálne na Humble Bundle je balík so stolovými hrami za 11€ a medzi nimi je aj Scythe, takže chcel by som sa opýtať, či niekto náhodou už túto hru nemá a bol by ochotný dobrosrdečne mi ňou prispieť kvôli budúcim updateom. Na preklad mi stačí hra aj bez DLC, keďže texty sú v jednom súbore.
Pokúsime sa hru v čo najkratšom čase aktualizovať.

Gaunt

Člen
Týmto by som sa chcel verejne poďakovať používateľovi @Vonter za poskytnutie Steam kľúča pre Scythe : Digital Edition.
Dúfam, že takto budem v obraze a budem tak informovaný o prípadných budúcich aktualizáciách hry :)