1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Saints Row 4

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Wishmaster, 29 Květen 2015.

1. Wishmaster

Wishmaster Člen

Hrali ste niekto tuto uchylaren? :) Cestina by bodla za povsimnutie, kedze SR Third je prelozena.

PS - mozme niekedy zahrat aj v coope ;)

2. GARUSS

GARUSS Člen

Na preklade sa pracovalo ale či sa ešte pracuje neviem autor neodpisuje.

3. Wishmaster

Wishmaster Člen

jaaj tak..

4. GARUSS

GARUSS Člen

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  6. Britarn

Britarn Člen

On nic nepřeložil, jen tam dodal cz menu ze Saints Row 3. Ale na Warforu překládá jeden známej "Dr." hru SR 4 a má dá se říct 85 % + celé první DLC. Slíbil jsem mu pomoct s doděláním + že přeložím to druhé DLC - Jak Svatí zachránili Vánoce :) Pak se chci vrhnout na překlad Sleeping Dogs a v lednu bych chtěl pomáhat "Dr." s datadiskem Saints Row: Gat out of Hell :)

7. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Ty Britarne si mě normálne potešil. Děkuji a držím vám palce.:thumbs up:

8. Britarn

Britarn Člen

Doktor toho přeložil dost, takže teď přichází řada na mě to dojet + přeložit to druhé DLC :) A moc děkujeme za podporu :)

9. Britarn

Britarn Člen

Škoda, že to po Comgadu, který přeložil SR 2+3, to převzala Cenega a ta se vykašlala na cz titulky jak u Sr 4 tak i u DLC a datadisku Gat out to Hell. Ale mohlo za to i to, že zkrachovala THQ :( Takže je vůbec štěstí, že SR 4 vydali a ta taky zachránila SR sérii a mohl vyjít pak ten datadisk :) A snad Voliton ukážou na E3 v r.2016 SR 5 :)

Budu se snažit, aby cz do SR 4 + DLC byla do konce roku :) Rád bych se pak vhrnul na datadisk a konečně ten SD :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  10. jurdakoren

jurdakoren Člen

čeština by byla fajn :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  11. Britarn

Britarn Člen

Na konci roku by měla vyjít i s DLC. Je toho přibližně 90 % přeložené. Zbývá 5% zbytek hry a 5% to druhé DLC. Pak už jenom korektůrka a je to :)

12. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Pochybuju, že i Comgad by přeložil Fallout 4 ... v přídě trojky to bylo všechno o něčem jiným ...

• Co to proboha meleš?!? Co to proboha meleš?!? x 1
  13. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

To CougarCS93:
    Nic proti ale není to trochu od veci ?

• Souhlasím Souhlasím x 1
  14. Britarn

Britarn Člen

To už se teď asi nedozvíme, co ? :)

15. Britarn na ako dlho ešte vidíš ten preklad Saints Row IV a kde ho budem môcť získať?

Sdílejte tuto stránku