1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Rozhovor Rozhovor s tvůrci češtiny pro Divinity: Original Sin 2

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 7 Únor 2020.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Oficializace překladu k Divinity: Original Sin 2, který si tak dnes jen pořídíte a pohodlně hrajete v češtině, snad až na Xboxu, kde se možná ještě čeká na opravný patch, je velkým úspěchem na poli amatérských překladů. Je to světlo na konci tunelu značící, že při velké dávce odhodlání a štěstí se dá docílit dohody i s velkým studiem. Trochu jinak je tomu u menších "indie studií", ale tak u těch je to přeci jen o snaze protlačit se kam jen můžou. Velká studia si mohou dovolit některé trhy odříznout snadněji.

  Tohoto úspěchu si všimli i na webu Videohry česky, kde se Václav Vymětalík rozhodl na toto téma udělat rozhovor s vedoucím týmu COTT Vítem Oujezdským, u nás známým jako @PredatorV:

  Ukázka z rozhovoru:

  Celé znění rozhovoru naleznete zde: Rozhovor s tvůrci češtiny pro Divinity: Original Sin 2
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 6
 2. Neskúšali ste niekedy vysvetliť tým firmám, že vaše české preklady sú kompatibilné aj pre Slovákov? Áno, stále by to nebol mega veľký trh ako Poľsko, ale predsa len je to hypotetický nárast o 50%. Niečo ako cz titulky na Netflixe pre SK trh.
   

Sdílejte tuto stránku