1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Rok se s rokem sešel

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 24 Prosinec 2016.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Správce Tým překladyher.eu

Hodnocení:
    +254 / 16 / -1
    Obdelnik PF.jpg
    Uteklo to jako voda. Sotva jsme vstřebali tenhle rok, už je na čase přivítat rok nový, který jistě přinese nové výzvy, starosti i radosti. Přijde chvíle bilancování nad tím, jaký vlastně ten poslední rok byl, a i nad tím, jaký bude ten rok následující.

My všichni z portálu Překlady her, Vám, fanouškům překladů přejeme, aby byl pro Vás pro všechny další rok úspěšný, abyste se neztratili na cestě za svými tužbami a sny, ale především, abyste další rok přežili ve zdraví a pohodě.
    Překladatelům kromě zdraví a pohody přejeme především pevné nervy a silnou vůli, chuť dále přinášet náš rodný jazyk do pokud možno největšího množství her, které si to zaslouží.
    Herním vývojářům, producentům a dalším zvířátkům z branže, bychom rádi popřáli silné prodeje podpořené češtinou, na kterou snad v příštím roce, aspoň ti největší, nebudou zapomínat. Takové skromné přání.

Doufáme, že i v příštím roce zachováte přízeň amatérským překladům, které budete nadále podporovat nejen finančně, ale i vlídným slovem, případně projevením zájmu přidat ruku k dílu. Pomoc se vždycky hodí, stejně jako slova podpory, či finanční příspěvek.
    Prosíme, mějte i příští rok na paměti, že většina amatérských překladů, která dneska vzniká, vzniká dobrovolně, ve volném čase všech překladatelů, kteří to nedělají pro peníze, ale z vůle a chuti přinést ten správný pocit ze hry všem milovníkům her, i v naší malé zemičce. Myslete na to i v příštím roce, kdy budete zvažovat, co napíšete v přidružené diskuzi v některém z profilů překladu. Buďte trpěliví, neb trpělivost růže přináší, a pokud máte pocit, že se z Vás stává troll, tak si svou proměnu raději prožívejte někde ve skříni, ale ne v profilech a našich diskuzích. Zkuste si mít sami na sebe před zrcadlem hloupé řeči, pokládat si netrpělivé dotazy, žadonit o nedokončené verze překladů, a zkuste se zamyslet nad tím, jak je Vám příjemné se poslouchat a odpovídat.

Udržení vlídné atmosféry a podpory překladům, to je naše vroucí přání do nového roku.
    Stromek.png
    Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám všem přeje tým prekladyher.eu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 6
    • Děkuji Děkuji x 1
    • Mluvíš mi z duše. Mluvíš mi z duše. x 1
    • OK OK x 1
  2. Pilda

Pilda Expert

65
    13
    Hodnocení:
    +3 / 0 / -1
    Hezké svátky a díky za vše! :)

3. Bonobo1931

Bonobo1931 Nováček Tým COTT

1
    1
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Díky za přání a i Vám všem velký dík za Vaši práci. Šťastné a veselé vánoce, pohodu v Novém roce, výdrž a hodně spokojených pařmenů:):).

4. Aristarch

Aristarch Člen

14
    8
    Hodnocení:
    +1 / 0 / -0
    Merry Christmas and Happy Holidays to you all!

5. Lighter

Lighter Nováček

2
    1
    Hodnocení:
    +0 / 0 / -0
    Veselé Vánoce přeji Vám, i těm trolům:d a hlavně pevné zdraví a spoustu dalších skvělých překladů v Novém roce.

6. Hudson

Hudson Expert

71
    33
    Hodnocení:
    +76 / 9 / -0
    Krásné vánoce všem![​IMG]

7. Krabath

Krabath Člen

10
    3
    Hodnocení:
    +3 / 0 / -0
    Přeji Vám vše nejlepší a krásné svátky. Sice je to otřepané, ale hlavně přeji zdraví.

8. theseus

theseus Člen

20
    8
    Hodnocení:
    +4 / 0 / -0
    Mráz namaloval na okna bílou krajinu
    a vánoční čas zase přišel k nám,
    svět na sebe vzal po roce bílou peřinu
    a každý začal věřit pohádkám.
    Ať se vám splní, po čem srdce touží
    a štěstí se snese na váš práh,
    přeji také, ať zdravíčko slouží
    a žijete jako v pohádkách...

9. Barbar

Barbar Čestný člen Čestný člen Tým COTT

Hodnocení:
    +98 / 19 / -1
    Pěkné svátky a ovci všem !

• Děkuji Děkuji x 1
  10. PirosCz

PirosCz Sponzor Sponzor překladyher.eu

13
    13
    Hodnocení:
    +3 / 0 / -0
    Taky přeji všem pěkné svátky a šťastný nový rok.

11. marty63

marty63 Člen

16
    1
    Hodnocení:
    +2 / 0 / -0
    Moc díky za překlady a přeju všem prima rok 2017.

12. GARUSS

GARUSS Expert

Hodnocení:
    +16 / 2 / -3
    PF 2017
    A prosím Dajte si bacha na ruky aby ste mali čím robiť skvelé češtiny ;)

13. MerlinSVK

MerlinSVK Expert

Hodnocení:
    +39 / 12 / -0
    Překlady Fšeho 2017 :D

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  14. Farflame

Farflame Expert

Hodnocení:
    +120 / 9 / -0
    Nebo...

Překládejm(t)e Fantasticky 2017 :biggrin: