1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Rok se s rokem sešel

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 24 Prosinec 2016.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Obdelnik PF.jpg
    Uteklo to jako voda. Sotva jsme vstřebali tenhle rok, už je na čase přivítat rok nový, který jistě přinese nové výzvy, starosti i radosti. Přijde chvíle bilancování nad tím, jaký vlastně ten poslední rok byl, a i nad tím, jaký bude ten rok následující.

My všichni z portálu Překlady her, Vám, fanouškům překladů přejeme, aby byl pro Vás pro všechny další rok úspěšný, abyste se neztratili na cestě za svými tužbami a sny, ale především, abyste další rok přežili ve zdraví a pohodě.
    Překladatelům kromě zdraví a pohody přejeme především pevné nervy a silnou vůli, chuť dále přinášet náš rodný jazyk do pokud možno největšího množství her, které si to zaslouží.
    Herním vývojářům, producentům a dalším zvířátkům z branže, bychom rádi popřáli silné prodeje podpořené češtinou, na kterou snad v příštím roce, aspoň ti největší, nebudou zapomínat. Takové skromné přání.

Doufáme, že i v příštím roce zachováte přízeň amatérským překladům, které budete nadále podporovat nejen finančně, ale i vlídným slovem, případně projevením zájmu přidat ruku k dílu. Pomoc se vždycky hodí, stejně jako slova podpory, či finanční příspěvek.
    Prosíme, mějte i příští rok na paměti, že většina amatérských překladů, která dneska vzniká, vzniká dobrovolně, ve volném čase všech překladatelů, kteří to nedělají pro peníze, ale z vůle a chuti přinést ten správný pocit ze hry všem milovníkům her, i v naší malé zemičce. Myslete na to i v příštím roce, kdy budete zvažovat, co napíšete v přidružené diskuzi v některém z profilů překladu. Buďte trpěliví, neb trpělivost růže přináší, a pokud máte pocit, že se z Vás stává troll, tak si svou proměnu raději prožívejte někde ve skříni, ale ne v profilech a našich diskuzích. Zkuste si mít sami na sebe před zrcadlem hloupé řeči, pokládat si netrpělivé dotazy, žadonit o nedokončené verze překladů, a zkuste se zamyslet nad tím, jak je Vám příjemné se poslouchat a odpovídat.

Udržení vlídné atmosféry a podpory překladům, to je naše vroucí přání do nového roku.
    Stromek.png
    Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám všem přeje tým prekladyher.eu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 6
  2. Pilda

Pilda Člen

Hezké svátky a díky za vše! :)

3. Bonobo1931

Bonobo1931 Prémiový člen Tým COTT Člen

Díky za přání a i Vám všem velký dík za Vaši práci. Šťastné a veselé vánoce, pohodu v Novém roce, výdrž a hodně spokojených pařmenů:):).

4. Aristarch

Aristarch Člen

Merry Christmas and Happy Holidays to you all!

5. Veselé Vánoce přeji Vám, i těm trolům:d a hlavně pevné zdraví a spoustu dalších skvělých překladů v Novém roce.

6. Hudson

Hudson Člen

Krásné vánoce všem![​IMG]

7. Krabath

Krabath Člen

Přeji Vám vše nejlepší a krásné svátky. Sice je to otřepané, ale hlavně přeji zdraví.

8. theseus

theseus Člen

Mráz namaloval na okna bílou krajinu
    a vánoční čas zase přišel k nám,
    svět na sebe vzal po roce bílou peřinu
    a každý začal věřit pohádkám.
    Ať se vám splní, po čem srdce touží
    a štěstí se snese na váš práh,
    přeji také, ať zdravíčko slouží
    a žijete jako v pohádkách...

9. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Pěkné svátky a ovci všem !

10. PirosCz

PirosCz Prémiový člen Člen

Taky přeji všem pěkné svátky a šťastný nový rok.

11. marty63

marty63 Člen

Moc díky za překlady a přeju všem prima rok 2017.

12. GARUSS

GARUSS Člen

PF 2017
    A prosím Dajte si bacha na ruky aby ste mali čím robiť skvelé češtiny ;)

13. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Překlady Fšeho 2017 :D

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  14. Farflame

Farflame Člen

Nebo...

Překládejm(t)e Fantasticky 2017 :biggrin:

Šťastný Nový rok všem.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3

Sdílejte tuto stránku