1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka RK-Translation po krátké pauze spouští překlad Final Fantasy XV

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 15 Říjen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Mají za sebou mnoho překladů z universa Final Fantasy, kdy ten poslední díl s označením XIII-2, tým docela vyčerpal a už už to vypadalo, že nám s tím pánové seknou a přenechají místo mladším, plným elánu.

Nicméně, jak se říká, když ji miluješ, není co řešit, pánům to nedalo a spouštějí nový projekt.

Zcela překvapivě tak začínají s překladem Final Fantasy XV.

Překlad to nebude malý a nebude na chvíli. Střízlivý odhad, který vyslovil samotný @Raziel, tak určuje dobu překladu na rok +-.

Pokud patříte do řad fanoušků FF univerza a máte chvilku rozhodně byste neměli minout Razielův článek, který se o motivacích, projektu a popisu hry rozepisuje podrobněji, dovolím si malou ochutnávku:

Je to srdcař a nebýt takových překladatelů, bylo by to velice smutné. Proto by bylo vhodné, kdybyste nejen podpořili vznik češtiny vlídným slovem, sdílením dalším fanouškům, ale i nějakou tou korunou, která pomůže doplnit kávu a zásobu energetických tyčinek.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. michalss

michalss Člen

Nice na tohle sem cekal a veril ze se do toho daji.. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Raziel

Raziel Člen

Něco mi říká, že už jsme trochu průhlední. :)

4. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

To je dobra zprava a deuji za ni RK-Translations.cz. Musim rict, ze jsem si FF7, 8 a 13 diky vasi cestine opravdu uzil krasne chvile. A moc vam za ni dekuji.
    Drzim vam palce a dobrou naladu u prekladu FF15.

Naposledy upravil: 15 Říjen 2019
  5. Rhaegar

Rhaegar Člen

Jak už jsem říkal v jednom komentáři. Japonské RPG jsem nikdy nehrál a nevím jestli se k tomu v životě dostanu. Avšak vás musím obdivovat za to jask se perete s takto rozsáhlímý projekty, které mají u nás jen velmi malé publikum.

6. Raziel

Raziel Člen

Final Fantasy XV se od klasických JRPG vzdálilo opravdu hodně daleko, myslím, že pokud člověk není velký fanda tohoto žánru, tak zrovna tady se nemusí bát. Každopádně i překlady pro těch našich pár tisíc oddaných hráčů nás baví. :) V každém překladu se něco přiučíme a nějak nás obohacuje. Jen škoda, že není víc času, abychom to trochu urychlili. Bohužel, jsme jen dva a máme oba poměrně časově náročnou práci.

7. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Hodně kluci štěstí a ať se Vám dílo podaří :) Jsem rád když se vrací stará garda a ano je to jako droga...něco málo o tom vím.

8. Raziel

Raziel Člen

Je mi to jasné. :) Každopádně co je hezčího, než si večer uvařit dobrý čaj, postavit si vodní dýmku ke stolu a v obláčku dýmu (s krokodýlími ponožkami na noze) překládat nějaké RPGčko. :D

9. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

*smrk* pokud budeš potřebovat na tohle testera tak mně dej vědět. Hra se mně líbí a vaše češtiny byli vždy radost :)

10. Raziel

Raziel Člen

Testera určitě oceníme, to můžu říct už teď. Jen je otázkou kdy.

Sdílejte tuto stránku