1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Rise Of the Tomb Raider

Toto akční RPG Vás zavede do světa plného magie a mytologických potvor

1. michalss

michalss Člen

michalss přidal nový překlad:

Rise Of the Tomb Raider - Toto RPG Vás zavede do světa plného magie a mytologických potvor, jenž jsou po grafické stránce a UI

Zjistěte více o tomto překladu...

2. ales551

ales551 Člen

Kdyz si clovek koupi RotTR z Xzonu, dostane cestinu ve forme patche.

3. michalss

michalss Člen

nekdo mi to tady edituje za mne :) Tak mu dekuji protoze fakt uz nemam cas to nejak resit.. JInak dneska jsem dal oznameni a pridal preklad a nekdo to smazal asi uz neni zajem, tazke vsechno co je budu davat pouze na nase Fb stranky... treba : https://www.facebook.com/gta5cesky

4. milosko

milosko Člen

páči sa mi, že veľmi rýchle vyšiel preklad a hneď po aktualizovaní bola aktualizovaná aj čeština, akurát mi nie je jasné, prečo v hre nie sú titulky ako čeština, ale ako polština

5. Smrajdl

Smrajdl Člen

treba proto, ze museli nahradit jeden z puvodnich jazyku, blik-cvak... polstina je podle me nestastna volba, anglictina by byla lepsi, ale nejspis to tak museli udelat kvuli znakovy sade, ktera bude nejspis u en jina nez u pl, ale to varim z vody

6. GARUSS

GARUSS Člen

Keď už ste spravili update na GTA mienite plánujete spraviť Update aj na Túto hru lebo na 20TH edition vôbec nefunguje to DLC Croft Manor a na hru už nevychádzajú Updaty ako na GTA tam je každých 5 dní update tu už nie je žiaden. A určite si nežiadam iba ja Aktualizáciu na túto hru čo som pozeral tak aj na FB ich je viac ako dosť či si pýtajú Update už asi 2 mesiace. Ďakujem.

7. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Ona jede na normální verzi, nemáme k dispozici ani 20 Th vrzy ani GOTY tedy nemůžeme udělat updejt a ani ho dělat nebudeme, protože nikdo z nás nechce kupovat další dvě verze hry.

8. Ahojky.
    Včera 6.12.2017 proběhlo na Steamu update hry na verzi: v1.0 build 811.3_64. Čeština zmizela, povětšinou je to polsky. Pokus jí znovu nainstalovat souborem: Rise_Of_TB_Instaler_CZ_9.0.exe končí neúspěchem, vypíše to hlášku: "Instalace nekompletní. Nesedí MD5 originálního souboru, nemůžu pokračovat!!! bigfile.update3.000.000.tiger."
    Lze doufat, že někdo instalátor upraví, nebo naděje umřela?

9. GARUSS

GARUSS Člen

To by aj mňa zaujímalo tiež by som bol rád aby čeština znovu fungovala.

10. [QUOTE="GA...[/QUOTE]
    Dočasné řešení je na Diskuzním forum na xzone.cz . Funguje to.

Sdílejte tuto stránku