1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Rimworld 0.11 pro Beta 18

Výborná strategie s RPG prvky

1. Galoth

Galoth Člen

Galoth přidal nový překlad:

Rimworld - Výborná strategie s RPG prvky

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Cau velice ti fandím pokud budeš potřebovat pomoc s testem, mile rád se hlásím a jinak až to výjde dej někam učet ať ti pošlu pár stovek na pivko

3. tiež som rád že sa do toho niekto pustil...a tie piva a pizzu máš u mňa tiež...;)

4. Galoth

Galoth Člen

Nejsem žádný extra překladatel, ale nějaky pomocniček -) by se mi hodil. Už mám slíbenou mírnou pomoc od Leffiho, ale další člověk se mi bude hodit. Takže kdo chce pomoc bude vítan. Ovšem nepřeju si aby překlad unikl ven, nemám rád rozdělanou práci.

Barbare jestli chceš, mužeme se domluvit.

5. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Ahoj s testem CZ ti rád pomohu, jinak co se týče možnosti uniku CZ ode mně je nulová, dělám pro hodně skupin testera a nehodlám si zkurvit pověst tím, že začnu vynášet navíc je to proti mému přesvědčení za ty léta co tohle dělám.

6. Galoth

Galoth Člen

Co se týká úniku, nebyl jsi tím myšlen ty. Přece jen se na fóru už chvíli pohybuji a tvoji reputaci znám. Na tebe jsem cílil druhý odstavec:). Jinak to vypadá, že bych hlavní část mohl mít hotovou do pátku. Takže si myslím, že by jsi se mohl o víkendu hezky bavit. Možná i dřív, ale to by jsi testoval jen určité části. Samozřejmě budu vděčný za jakoukoliv pomoc.

Pro ostatní: Pokud se najde někdo, kdo chce pomoct s překladem rád ho uvítám.

7. Galoth

Galoth Člen

Jen tak pro pobavení a možna i pro pomoc to hodím sem. Zrovna se bavím překladem životního cyklu zvířat. Jelikož je to rozdělene na 3 etapy tak mužete dávat navrhy. Dám sem přiklad pro psa, ale mužete zkusit vypsat pro ostatní zvířata ve hře

Pes
    štěně - dospívající pes - pes
    štěně - dospívající fenka - fenka

8. morticinus

morticinus Člen

Osobně bych preferoval spíše:

štěně - mladý pes - dospělý pes

Když bude v tvém přípádě pouze "pes" u posledního stádia, nemusí se to jevit každému na první pohled úplně jasně o které stádium se jedná. Podobně bych to vyřešil i s ostatními zvířaty.
    Autor hry by mohl ještě přidat 4. stádium "starý pes", který by už měl i vyšší šance na různé choroby :)

každopádně jsem rád, že se do toho někdo pustil. dík za to.

9. Galoth

Galoth Člen

Marticinus jestli chceš mužeš pomoc, rád ti nahazím názvy zvířat a mužeš se bavit, jen je nutné vymyslet i ženskou čast, ale mladý pes se mi líbí, to použiju.

10. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

držel bych se @Galoth těch fází:
    štěně - dospívající pes - dospělý pes
    štěnice :D - dospívající fena - dospělá fena

S tím, že pokud by skutečně přišel důchodco pes, tak bys to měl smysluplně završené.

11. Galoth

Galoth Člen

Bohužel nejde jen o psa, ale o celou sebranku:

Můvol - autorami vytvořený Buvol
    Gazela, Leguán, Nosorožec, Velbloud
    medvěd Grizzly, polární medvěd
    puma, panter, rys
    kasuár,emu, pštros, krocan
    slepice, kráva,prase, alpaca (ano je to i český název druhu kozy, možná změním na domácí koza)
    slon, mamut, jednorožec (některé jsou přeloženy velmi volně, podle obrázku ve hře)
    zajíc, sněžný zajíc
    jorkšírský teriér, husky, labradorský retrívr, kočka
    veverka, alfa bobr, kapybara, činčila, třeskavá krysa ( otázka - jak to vůbec rozumně přeložit), mýval, krysa
    jelen, koza, los, sob, divoký prase (neboli divočák), želva
    kobra, opice, ...... (Boomalope - může překlad někdo navrhnout??????)
    warg - jelikož to má být něco mezi prasetem a vlkem rozhodl jsem se nechat název autorů
    vlk obecný (lesní), arktický vlk, fenek, červená liška ( správně by mělo být liška obecná), arktická liška (asi změním na polární liška)

Ještě sem hodím pár názvů vytvořených autorama
    Boomrat, Boomalope - za návrhy budu vděčný

PS: A ještě přidám názvy hmyzu, které potkáte když se pusti událost zamoření (ang. orig. Infestation)

megascarab, spelopede, megaspider (samozřejmě nějáky nápad mám, ale jak se říká- víc hlav, víc ví)

Můžete zkusit vytvářet 6 fází pro každého tvora.:)

12. Galoth

Galoth Člen

Naštěstí hra pracuje u zvířat jen ze 3 životníma cyklama. U lidí je to horší, tam je to 6, ale překvapivě se staří vůbec neřeší.

13. kajik68

kajik68 Tým COTT Člen

14. kajik68

kajik68 Tým COTT Člen

Boomrat, Boomalope - za návrhy budu vděčný

nejsou to ty druhy zvířat, která bouchnou když do nich střelíš? Na to by mi sedělo to BOOM;) Tedy výbušná krysa a výbušná antilopa nebo vybuchující, bouchající atd??..

15. Galoth

Galoth Člen

Jako vybušna krysa to mám přeloženo, ale Boomalope si moc nejsem jistej, přece jen to zvířatko dle obrazku moc antilopu nepřipomína. Je pravda že to nemusí sedět do detailu, ale když už něco dělam tak se snažim. I když jsem zjistil že autoři Rimwoldu jsou pěkni vtipalci, netušil jsem že během překladu budu na wikipedii jako doma. Přece jen latinské názvy kosti byli vtipné.

PS: Pokuď by se tu objevil někdo, kdo by chtěl pomoc at napíše. Nemusí umět anglicky, potřebuju někoho kdo testoval hru a našel mi par textu. Bohužel dokuď nevypatram kontext v kterém je hra používa, tak je nemá vyznam překladat. Takže kdo chcete pomoc mi napiště.

Sdílejte tuto stránku