1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

RimWorld Alpha 13

Téma ve fóru 'Koš' založil Yato, 21 Květen 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Zdravím,

Rád bych požádal o překlad hry, spíše o dokončení překladu hry a korekturu textů u hry Rimworld ve verzi Alpha 13.

Hra mě opravdu neskutečně baví ale ta čeština...... no vypadá jako by ji dělal někdo komu bylo 14 let.

Jsem ochoten profinancovat celý profesionální překlad.

2. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Možná je to v alpha ještě brzy, může tam být hodně změn.

3. tak A13 vylezla po cca roce

4. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Nehrál jsem to, ale označení alfa vypovídá (resp. by mělo vypovídat) o tom, že hra zdaleka není dodělaná. Nebo je to opak KCD :) ?

Nicméně před Tvou nabídkou na zafinancování celého překladu smekám.

5. Ok, když se toho teda nechytne team PřekladyHer, pustím se do toho sám.

Kdo se přidá ?

6. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Pro vysvětlenou - prekladyher.eu nemá žádný překladatelský team a ani hry nepřekládá. Pouze zajišťujeme podporu teamům nebo jednotlivcům, když o to projeví přání.

7. Decker

Decker Člen

Čeština u této hry je už v základu, sice se nejedná o žádný skvost a není stoprocentní, ale jedná se pouze o Alpha hru takže se není čemu divit. To samé bylo u x projektů a nakonec čeština byla celkem OK (příkladem třeba Prison Architect). Většinou se překlad udělá až na 100% verzi, tyhle nedodělky (hra v češtině) jsou spíše jen lákadlem k nákupu :D

8. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Toto asi nebude ten príklad. Češtinu robili fanúšikovia. A vyzerá to tak, už na preklad nemajú čas.

9. Zdravím, taky mě štve jak nepřesně a neúplně je přeložen stávající překlad. Před časem jsem si sám pro sebe snažil hru přeložit. Mezitím, ale vyšlo několik updatu, které změnili styl formátování souboru, kde jsou texty, a tak jsem se na to nakonec vykašlal.

Jak se tak koukám, tak mají v plánu vydat hru už teď v červenci 2016, já bych počkal, až vyjde, a pak bych klidně přidal i ruku k dílu. Tak zmršený překlad v jaký je teď, si tahle hra vážně nezaslouží.

10. Dobrý den,
    rád bych se přidal k těm, co by byli rádi aby tento překlad vznikl (přesněji byl opraven, ale to je docela jedno :ca:)

Hra je to skvělá a čeština je ze starší verze a proto je nedodělaná.
    Díval jsem se do souborů češtiny a je tam i uveden autor.
    Last Battalion - Translate team, našel jsem odkaz na skupinu na steam http://steamcommunity.com/groups/lb-tg
    V jednou ze souborů s češtinou jsou uvedena tato dvě jména (Souhlasi to i s členy skupiny)
    Překlad
    Ladislav (Aladalar) Maksoud
    Korekce
    Václav (Ichiru) Krása

Když by někdo chtěl tento překlad udělat, možná by se mohl i zkusit spojit s těmito původními překladateli hry.:dk:
    A pokud by se někdo do toho překladu opravdu vložil, určitě bych jej rád podpořil finančním darem a myslím si že bych nebyl sám.:dn:
    České forum na oficiálním webu tvůrců hry.
    Odkaz na steam.
    A asi by bylo moudré počkat s tvorbou češtiny na oficiální vydání hry, jak tu už někdo napsal, nebo přeložit/opravit ty texty co by se neměli měnit s vydáním hry na steamu.

Naposledy upravil: 19 Červen 2016
  11. Na češtině sem kdysi pracoval já, se sloučením a spojením textu Ichu a Ali který na ní pracovali předtím a asi i potom. Já sem pracoval do verze 9e. Podstatně bylo jen důležitě vytvořit texty pro orientaci ve hře. Více méně, když už sem tvořil nějakou češtinu, tak sem jí tvořil pro sebe :DDD pak logicky sdílel s ostatními. Kdo má ještě zájem na ty češtině pracovat a nějak si jí vymazlit, předkládám poslední úpravy na verzi 9e.

https://*******.*********.net/*******/rimworld-alpha-9e-2015-cz/336822.

Přiložené soubory:

• Czech.rar
      Velikost souboru:
      134,4 KB
      Zobrazení:
      41
  12. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

tak s toho udeljte oficialni preklad a mozna se pokusime to dostat na steam.

13. To by bylo parádní. Klidně vám s ní pomůžu. Nevím jak na tom časem neb mám primárně aktuálně v plánu, začít překládat celkem perfektní RPG hru: Balrum.

14. Chidlink

Chidlink Tým COTT Člen

RimWorld se je to 14 dní zpátky objevil ke koupi na steamu. Steam uvadí v jazycích i češtinu, chtěl jsem se zeptat, jestli tuhle steam verzi někdo máte a jak je tam ta čeština kvalitní. Děkuji.

15. MicroZ

MicroZ Tým COTT Člen

@Chidlink Na steamu je čeština ze starší verze hry, tudíž není přeložené všechno a místy trošku pokulhává korekce (ale nic velkého). :)

• Informativní Informativní x 1
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku