• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Return of the Obra Dinn

Return of the Obra Dinn

Kwej

Překladatel
Člen
Kwej přidal/a nový překlad:

Return Of The Obra Dinn - České texty do pátrání po osudech posádky a pasažérech dobré lodi Obra Dinn

O hře:
Hra Return Of The Obra Dinn (aneb Návrat lodi Obra Dinn) je další zajímavou hrou od vývojáře Lucase Popea (autora hry Papers, Please). Hráč se ujme role vrchního inspektora (nebo inspektorky) a vydává se na léta ztracenou loď Obra Dinn. Zde začíná velké pátrání po osudech členů posádky i několika pasažérů, kteří na lodi byli, když před lety vyplula. Jaká dobrodružství a tragédie postihly tuto loď, už musíte zjistit...
Přečtěte si více o tomto překladu...
 
To jsem opravdu rád. Párkrát jsem to zkoušel rozehrát, ale ta spousta neobvyklých slov v textu mě nakonec vždycky odradila.
 

Kwej

Překladatel
Člen
@jaroneki, těžko odhadovat, překlad probíhá od loňského prosince na způsob indiánského běhu: běží, neběží, běží,… Shodou okolností jsem si říkal, že bych se na to zase po delší době podíval. Takže stav je zde aktuální a od 10. března se nezměnil a je pravděpodobné, že se v příštích dnes zase o kousek pohne.
 
Top