• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Remothered Tormented Fathers

Remothered Tormented Fathers 1.10

Mayki

Překladatel
Člen
Mayki přidal/a nový překlad:

Remothered Tormented Fathers - Čeština do hororové adventury odehrávající se ve starém sídle

Zobrazit přílohu 34932

Remothered: Tormented Fathers je koncipováno jako stealth hororový zážitek s důrazem na tíživou atmosféru a silný pocit lidské křehkosti. Survival element je ještě více podpořen skutečností, že je hlavní hrdinka křehká žena, navíc totálně nepřipravená na peklo, kterého se jí v domě hrůzy dostane.

Recenze hry: https://doupe.zive.cz/clanek/remothered-tormented-fathers---zahada-v-domu-hruzy-recenze

...
Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Mayki

Překladatel
Člen
Tak jsem se do toho nějak víc zakousl a překlad poskočil o pěkný kus dopředu. Žádné problémy nenastaly a překlad jde pěkně od ruky, takže už brzo můžete očekávat nějaký ten betatest... :)
 

Mayki

Překladatel
Člen
Hrubý překlad všech textů je hotov, proběhne ještě nějaké testování a pomalu začnu rozesílat beta verzi češtiny všem těm, kteří překlad podpořili.
Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
https://prekladyher.eu/preklady/remothered-tormented-fathers.848/
 

Mayki

Překladatel
Člen
Určitě se na to podívám a pokud to bude technicky možné, tak bych rád přeložil i druhý díl této hry. Pokud tedy o to bude zájem...
 
Top