• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Red Dead Redemption 2 vyjde v listopadu na PC

Tesite se na RDR2 ?

  • Ano

    Hlasů: 56 88,9%
  • Ne

    Hlasů: 7 11,1%

  • Celkem hlasovalo
    63
ja som s touto hrou skoncil a lutujem ze som dal za to 75 eur...lebo s nejakej velmi zahadnej priciny mi ta hra proste uz nejde spustit ...odohral som asi 30 hodin bez problemov od vydania hry nebol ziadny problem ani pri spusteni ani pocas hrania hra nespadla ani raz ...jediny problem som mal ze vzdy mi pri spusteni pisalo ze socialclub je v offline mode a nedalo sa hrat online a pritom mam pc stale pripojene k netu a tento problem mam aj pri GTA 5 ...az zrazu po par dnoch hra proste po spusteni vypise nieco o verifikacii a moznost je len hru vypnut...aj som im pisal o tom na podporu ale stale dookola len pisali rovnake moznosti riesenia ktore nepomohli...takze s Rockstar hrami som nateraz nadobro skoncil
 
[QUOTE="Ja...[/QUOTE]
Něco podobnyho mě vyskočilo parkrat taky. Tam byli tušim 3 možnosti - vypnout , safe mode a ok, dal sem ok a hra dal jela a nebo resetovat pc.. ale moc se to už nestává
 
Lenze mne nepomaha nic tiez mi radili rozne sposoby na ich podpore ale nic nepomohlo...zahadne na tom je ze preco mi stale aj pri spusteni RDR 2 alebo GTA5 pise ze som prihlaseny v socialclube v offline mode a pritom to islo normalne hrat a teraz uz nie...aspon som si zahral za 75 eur 30 hodin no co uz...
 
[QUOTE="Ja...[/QUOTE]
Možná už jsi to zkoušel, ale přesto to zde napíši, jelikož mě to často vyřeší dost problémů. Jedná se ale prakticky o vypnutí tvé ochrany na PC před vnějším světem takže pokud pak následně polezeš na net musíš kroky vrátit zpět (min. 1. bod).

1) AVAST a další antiviry (ale hlavně ten avast :) ) často blokuje komunikaci, takže před zapnutím launcheru ho zkus vypnout. Avast dále má tu super vlastnots že hodně "verifikačních" utilit považuje za malware (u her z xbox game pass mi to blokuje prakticky všechny hry)
2) FW - souvisí s tím předchozím, ale doporučuji ho vypnout (výjimka je taky dobrá, ale některé porty pro komunikaci jsou blokované defaultně takže si vyjímkou nepomůžeš)

Pokud tohle nepomůže zkus odinstalovat a opětovně nainstalovat ten launcer R* s vypnutým antivirem a následně RDR2 spustit po splnění těch dvou bodů.
Pak ještě může pomoci spustit launcher R* s oprávněním správce (ale stále vypnutý AV).
 
Praveze nerozumiem tomu ze ta hra normalne isla spustit aj hrat a nikde nic som nemusel vypinat ani nieco riesit s antivirom ani firewalom az po par dnoch proste spustim nabehne logo Rockstar a hlaska ACTIVATION REQUIRED Verifiyng game ownership failed and your offline activation data could not be loaded...a mozem len vypnut...inak ja nepouzivam Avast ale Eset a uz som aj viackrat skusal preinstalovat aj hru aj launcher aj spustit ako spravca ...proste zahada...ale problem je od zaciatku asi v tom ze sa nedokaze online pripojit ziadna Rockstar hra ani GTA5 ani Max Payne 3 idu len v offline mode ale aspon sa daju hrat
 
Nevím co vše jsi teda zkusil ale trochu jsem googlil a možná by ti mohlo pomoci toto:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
nebo
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Aj tieto moznosti som skusal poradili mi to na ich podpore ale nepomohlo stale vypisuje tu hlasku o verifikacii...ja uz neviem
 
Tak jsem vcera poridil rdr2 ul.ed. a vse jede jak ma. Narocny me to prijde normalne. Na 2 roky stare masine, ktera sice byla naslapana jedu ve full hd na ultra. Krome volumetric a shadows kde mam high a jedu uplne v pohode, takze moc nechapu ty reci o tom jak je to huste narocny na HW. Hra je to opravdu pekna a tesim se na dalsi pokracovani v pribehu. Jedine co me nesedi je to, ze musite fungovat se zbranemi co Vam naserviruji a to me uplne nesedi. Co me frustruje dobre je sbirani predmetu, ktere je otravne a ne na jednu klavesu. Na sbirani mas nekolik klaves a jeste na examine apod. Total demence. Dal nechapu ten moderni prvek drzet neco 3 vteriny abych mohl neco otevrit. Tenhle prvek je tu uz dele a opravdu nechapu, kterej ******* to vymyslel, kdyz to lze poresit zmacknutim jedne klav. a ne na xxx a jeste drzet tlaco. Mel jsem strach, ze to koupim a budu mit trable se spustenim, ktere jsem obcas nekde cetl. Nastesti uz vydali i najeke ty patche, takze za me vse jede jak ma. Musim se za sebe Rockstaru zastat.
 
[QUOTE="si...[/QUOTE]
No upřimně, s optimalizací jsem taky spokojen. Při preloadu a vydání mě hra ovšem stáhla celou hru znova :D . Ovšem kamoš naopak s tím měl problémy - padání, sekání apodobně. Jinak taky bych řekl, že optimalizace se povedla a vizuál odpovídá nárokům hry. Doporučuju to hrát na gamepadu, jelikož je hra primárně konzolovka. Na myši a klávesnici sem to vzdal po hodině hraní. Dá se na to zvyknout hlavně kvůli onlinu, ale pro pohodlí to ideální není. To držení kláves jsou konzolový prvky. Bohužel pc platforma se konzolím podřizuje. Bez gamepadu už bych dneska fakt hrál jen fps a strategie...
 
tak hra sa nejakym zahadnym sposobom prebrala a po 3 tyzdnoch uz ide normalne spustit bez tej hlasky o verifikacii ale stale mi nejde online...ale aspon sa to konecne zas da hrat (y)
 
[QUOTE="Ja...[/QUOTE]
No tak to je dobre, ze si aspon ten SP zahrajes. By me asi trefilo kdyby mi to neslo vubec :))
 
Lidi nevite jak to je s coop, kdyz ma kamos xbox a rdr2 a ja mam pc ver. rdr2. Muzeme spolu hrat pres odlisne plat.?
 
[QUOTE="Lidi nevite jak to je s coop, kdyz ma kamos xbox a rdr2 a ja mam pc ver. rdr2. Muzeme spolu hrat pres odlisne plat.?..[/QUOTE]
Kdyby hra podporovala crossplay, určitě by to bylo viditelně zmíněno. Spíš s tím nepočítej. Mimochodem ten online není žádná hitparáda, padá to a kamoše ani nevidíš nějak přehledně. Je vidět ,že je to dodělaný navíc.
 
Ok a dik za reakci.:). Jinak pro ty co plakaji nad ovladanim klavesnice + mys opravdu nerozumim. Hraje se to uplne v klidu. Stejne jako ve vsech assassinech. Jen si musite umet poresit nastaveni. Nastavte si to takhle jako je na obrazku a np.
 

Přílohy

  • 1853FA49-2DD2-47DB-A71C-7B015357DF56.png
    1853FA49-2DD2-47DB-A71C-7B015357DF56.png
    649,2 KB · Zobrazení: 46
Hergot nevite jak si zpristupnit fast travel. Asi to bude nejaky upgrade kempu, ale nevim co. Jeste nemam koupene ty staje za cca 240 usd nebo tak nejak. Jestli je to ono. Jsem cca v 9% hry.
 
[QUOTE="Hergot nevite jak si zpristupnit fast travel. Asi to bude nejaky upgrade kempu, ale nevim co. Jeste nemam koupene ty staje za cca 240 usd nebo tak nejak. Jestli je to ono. Jsem cca v 9% hry...[/QUOTE]
No dá se to pomocí povozů zaplatit do různých oblastí, v pokročilé kampani mě to už jde i z kempu, ale nic sem nevylepšoval
 
[QUOTE="Du...[/QUOTE]
Aha tak jo. Dekuji moc za radu;)........................
 
Tady je full mapka do rdr2, ktera se muze hodit :). Chci se jeste optat prosim pekne :). Kdyz dotahnu do tabora napr sejmotou nestazenou srnku a at to polozim kdekoliv tak me to portne k ohni u koni a to je asi spatne :). Proste reznik ode me neprebira ulovenou zver. Jinak hrajete nekdo i tuto hru This Land Is My Land? Koupil jsem si ji o par dnu drive nez RDR2 a neni to spatny. Je to EA a jsou tam nejake musky, ale je to zase neco co RDR2 neni. Pribeh 0 a hrajete za incucunu a je to hodne o craftu. Je to westernovy open world se survival prvky. Hodne o stealthu a souboje jsou vyrazne tezsi. Ma to i rpg prvky bo si tam vylepsujete i pasivni skilly jako vetsi HP, presnost u ruznych zbrani, odemceni tomahawku apod. GK je moc pekna, ale jsou tam FPS dropy nekdy. Hra ale u me jede na max a urcite to ma potencial.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 

Přílohy

  • RDR2 full map.jpg
    RDR2 full map.jpg
    2,3 MB · Zobrazení: 38
Naposledy upraveno:
zrejme by to chcelo ešte viac ľudí na preklad tejto hry aby im to šlo od ruky :). možno že by nebolo zlé, keby sa spojilo kvôli tejto hre viac tímov ohľadom češtiny ;):)
 
Back
Top