1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Rage 2 čeština

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Vorsoth, 26 Červenec 2019.

1. Vorsoth

Vorsoth Člen

Zdravím, nevíte zda někdo dělá na překladu Rage 2?? Prošel jsem fóra a překlady a o Rage 2 jsem nenašel ani čárku. Navíc ten dotaz dávám sem, protože v sekci češtiny tam mohou jen sponzoři a to mi hlava nebere proč. Děkuji za odpovědi.

2. DragoLord

DragoLord Člen

Taky jsem nikdy nenašel ale na steré hry se moc lidí nekouká už bohužel.... ale přikláním se k překladu snad když nás bude víc tak se neco bude dít...

3. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Na staré hry? Rage 2 je stará ani né půl roku, ale pokud je pro tebe hra, která je venku byť čtvrt roku, stará, tak budiž.

4. VenomxSKx

VenomxSKx Člen

Taktiež som bol prekvapený, že nie je začatý preklad, bolo by to fajn, je tam mnoho písomností a textov, určite si to tá hra zaslúži....

5. Farflame

Farflame Člen

Bohužel Rage 2 je zase technicky zprasená. Texty všemožně rozházené, nové formáty souborů, je to prý horší než Mad Max. Asi byli ve Švédsku opět "v ráži", když to vyplodili. A jak říká VenomSKx, těch textů tam není málo na takovou střílečku, do toho se lidem moc nechce.

Sdílejte tuto stránku