• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Quantum Conundrum

Quantum Conundrum 1.0.1

Midis

Překladatel
Příspěvky
82
Skóre reakcí
29
Bodů
0
Midis přidal nový překlad:

Quantum Conundrum - Čeština do logické hry s přepínáním dimenzí.

QUANTUM CONUNDRUM

Profesor Fitz Quadwrangle právě pracuje na jednom ze svých experimentů, když do jeho sídla dorazí jeho dvanáctiletý synovec (kterého ovládáte vy), který má u něj nějakou dobu zůstat. Strýc na jeho příchod ale není připravený. Experiment se pokazí a uvězní strýce v mikrodimenzi. Ztratí sice paměť, takže si nevybavuje, jak a proč k tomu došlo, ale dokáže svého synovce sledovat a komunikovat s ním a provází ho přes všechny záludnosti, které ho na cestě...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
znam Portal i pokracovani... (znam je z PC i konzole) Quantum Conundrum jsem jeste nemackal... ale uz to vlastnim (bez tech DLC) a kdyz to ma neco "tak trochu spolecneho" s Portalem tak jsem si to musel hnedka poridit X-D jen otazka: asi nejsou doprelozeny i ty 2 DLC...??? (IKE-aramba! a
The Desmond Debacle) vlastne jsem jeste ani nestudoval co ty DLC obsahujou... :confused:
 
V těch dvou DLC tuším žádné další texty nebyly, max. názvy levelů, pokud se nemýlím.
 
Back
Top