1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Quantum Break [Smazáno]

Téma ve fóru 'Vaše překlady' založil michalss, 25 Říjen 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. michalss

michalss Člen

michalss přidal nový překlad:

Quantum Break - Chcete-li přežít v současnosti a zachránit budoucnost, musíte ovládnout čas.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. ales551

ales551 Člen

Takze, kdyz jsem si koupil tu collectorku na Xzonu, tak jsem v suchu, ne? :D

3. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

jsou přímo ve hře nějak řešený texty/titulky na 4 seriálový epizody co hra streamuje???

4. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

ne...nepovedly se texty vytáhnout na filmové sekvence .

5. michalss

michalss Člen

Neni to tech. mozne bohuzel jelikoz se to streamuje primo z jejich serveru..

6. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

aha já myslel že titulky k nim jwou řešený nějak přímo ve hře vzhledem k tomu ze se epizody skládají dle rozhodnutí, collectiblů apod.

budu asi muset pro zajímavost prozkoumat pirátskou verzi co je zprovoznila offline (jen maj asi neco pres 100gb na disku)

7. Barbar

Piratska verze je ma ukradli to přímo a nahráli do ní. My tohle nemůžeme a nesmíme udělat.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  8. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

to je jasný stejně by to asi byl blázinec když samotný "vyripovaný" videa maj neco pres 100GB v vice nez tisíci souborech :D Ale stejně mě zajímá jak se jim to povedlo a jestli tam jsou nějak ty titulky

9. ales551

ales551 Člen

Takze preklad bude jen castecny? Pokud jsem z tech konverzaci pochopil spravne.

10. Barbar

Cokoliv ve hře co mělo titulky jsme přeložili. Filmy streamuji ze serveru a nemůžeme je přeložit, nemáme jak. Stejně jako bohužel rozhlasy nemají titulky ač nechápeme proč neboť texty v souborech jsou a přeložili jsme je tak při poslechu s radii se neukazují (ani v orginále).

Jakékoliv stížnosti, pochyby a další věci směřovat prosím na autory hry nebo MS.

11. ales551

ales551 Člen

To ne, nebudu si stezovat. Verim, ze i tak to bude dobry preklad :)

12. michalss

michalss Člen

Preklad je uz verejne dostupny u nas na strankach..

13. Smrajdl

Smrajdl Člen

v patch notes jsem se docetl, ze titulky k tem rozhlasum nechteli pridavat proto, ze by se casto michaly s pribehovejma titulkama/rozhovorama, mozna ze nektera z prvnich verzi hry ty titulky jeste umela zobrazit, ale ta aktualni bohuzel ne

a ty titulky ve videach (serialu) jsou hardsub, nebo se taky streamuji extra?

14. Barbar

streamuji extra proto na ně nedosáhneme :(

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku