• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Rada Program nebo script-export a import textů

ONDRA147

Člen
Ahoj všichni, doufám, že píšu do správné sekce. Chci se zeptat, jestli existuje nějaká program, nebo script, který by mi vytáhnul a po patřičné úpravě znovu zkompiloval texty z většiny her? Nějaký tzv. All In One. Vím, že je to asi hodně velká nadsázka, ale myslím, že pokud by nějaký program nebo script existoval, hodně překladatelům by velmi pomohl

Zárověň se chci zeptat a požádat nějakého programátora, jestli by byl ochotný, pokud by nic takového neexistovalo, o vytvoření, naprogramování takového programu nebo scriptu. Moc Vám všem děkuji za odpovědi.
 

MerlinSVK

Člen
Univerzálny nástroj nie je a ani nie je v ľudských silách taký vytvoriť. Nástroje/skripty sa takmer vždy robia na konkrétnu hru.
 

Kwej

Člen
Ahoj @ONDRA147 třeba za $10 je např. Game Extractor. Zkoušel jsem jednou jeho free verzi, která dokáže pouze exportovat, takže to určitě neber jako ověřené řešení. Na stránkách je seznam podporovaných titulů a co konkrétně program u nich zvládá.
 
ok, mě by stačilo jen napsat jakým programem nebo programy to lze editovat popřípadě nějaký kontakt na někoho kdo překládá
 

MerlinSVK

Člen
UnityEX (na .assets archívy) a potom UnityText na editáciu/konverziu extrahovaných textov. V ktorých archívoch sú texty (a či tam vlastne ešte stále sú) neviem. Osobne som sa na to vykašlal. A ten, kto to chcel prekladať evidentne tiež. Texty sú bordel, pri prekladaní chorôb musíš byť velmi tvorivý a ešte treba brať do úvahy, že hra nerozlišuje mužský/ženský rod.
 
Top