1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Probíhající beta češtiny k The Elder Scrolls III: Morrowind

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 5 Listopad 2016.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Vážení fanoušci překladů her, nenechte si ujít unikátní příležitost, zapojit se do beta testu nové verze češtiny k TES III: Morrowind, která se dočkala optimalizace pro Steamovou verzi hry.

  Testovat však mohou i vlastníci non-Steamové verze původně vydané na CD/DVD, což před těmi 14 lety kdy hra vznikla samozřejmě frčelo trochu více.

  Test byl již spuštěn, první instalátory byly již testerům odeslány, ale stále máte možnost přihlásit se k testu i vy ostatní, kdy se stačí odebrat na stránky překladatele a vyplnit zde jednoduchý náborový formulář.

  Je to takové nostalgické okénko do historie, ale zas na druhou stranu to dokazuje, jak skvělý kousek TES III byl, když se mu i dnes dopřává takové péče.

  Současně byl upraven i profil překladu, kde se dočtete pár zajímavých detailů, co čeština obsahuje a samozřejmě nesmí chybět i náhledové obrázky.

  Pokud se k testu přihlásíte, tak dejte prosím vědět ostatním jak spokojeni s češtinou jste a zda se je zase po letech na co těšit.

  Jakmile bude test dokončen, bude samozřejmě zveřejněn i na našich stránkách.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 2. marty63

  marty63 Člen

  To je nádhera...
   
 3. DarkhenCZ

  DarkhenCZ Člen

Sdílejte tuto stránku