• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Prince of Persia: Sands of Time

Prince of Persia: Sands of Time 1.82

folkemon

Překladatel
Příspěvky
142
Skóre reakcí
279
Bodů
0
folkemon přidal nový překlad:

Prince of Persia: Sands of Time - Původní překlad z krabicové verze upravený pro digitální distribuci.

Hra je kompletně přeložena.
Verze hry: 1.82
Velikost 162 MB

Rozhodl jsem se udělat několik instalátorů pro starší hry, které se v krabicové verzi už obtížně shánějí, případně je již nelze kvůli přítomné ochraně (SecuRom, StarForce) spustit, ale v digitální distribuci (Steam, GOG) se stále vyskytují, a to mnohdy i za velmi příznivé ceny. Bohužel však postrádají českou lokalizaci.
Věřím, že skalním fanouškům těchto her udělám těmito češtinami radost. Protože se však nejedná vysloveně o...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Úplně nevím, co tím chceš říct, ale instalátor jsem testoval právě na Steamu (mimo jiné).
 
za prve, prave proto jsem byl zprvu zlamany, ze to jde jen na Steam, co jsem si precetl obsah instalatoru.
za druhe, na Uplay to jde taky.
 
Back
Top