• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Prince of Persia: Sands of Time zdarma + další

Dnes pro vás máme tipy na pár her, které můžete získat všichni zdarma.

Mezi nejzajímavější patří akce Ubisoftu k jejich 30-letému výročí. V rámci této akce bude každý měsíc až do konce roku 2016 uvolněna zdarma jedna hra. Aktuálně je to hra Prince of Persia: Sands of Time. Musíte mít účet + klienta Uplay a být členy Ubisoft klubu. Více informací o této akci naleznete na stránkách Ubisoft klubu.

Další zajímavou hrou je Limbo. Tato dobře hodnocená, černobílá a logická hra, bude 21.6.2016 na 24 hodin zpřístupněna na Steamu zdarma a pokud si ji během tohoto časového okna přidáte do své knihovny, tak vám již zůstane. Proč tedy nepotrápit své mozkové závity?

Poslední hrou zdarma je první kapitola hry King’s Quest. Pokud se vám hra zalíbí, můžete si dokoupit zbývající kapitoly, Season pass, nebo kompletní edici obsahující i bonusy. Více informací naleznete na stránkách Steamu.

Doufáme, že se vám některá z her bude líbit.

Zdroje: Ubisoft a Steam / Origin [CZ/SK] komunita
 
Naposledy upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: Barbar
Top