• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Důležité 

Pozastavení překladů Battlefleet a DLC k X-COM2

Pozastavení překladů Battlefleet a DLC k X-COM2

Dnes pro Vás máme smutnou zprávu a současně prosbu o pomoc. Jak jistě víte, tak @merhy, který se převážně zasloužil o češtinu pro X-COM 2, má rozpracovaný překlad dalšího DLC a nový projekt, kterým je překlad hry Battlefleet Gothic: Armada.

Bohužel jeho situace je teď taková, že z osobních důvodů na překlady nemá čas, protože musí všechen svůj čas, včetně víkendů, věnovat práci, která mu přináší reálný zisk. Z tohoto důvodu musí pozastavit práci na překladech, protože to není už v jeho silách a není jisté, kdy a zda bude moci pokračovat.

Jestli o Merhyho překlady stojíte, můžete ho podpořit tím, že mu zašlete malý finanční příspěvek. Zájemců o jeho překlady je jistě více než dost, což ostatně dokazuje počet stažení překladu X-COM 2 (aktuálně 2086) a diskuze v profilech překladu. Pokud se podaří získat 10 000 Kč, bude se moci @merhy překladům intenzivně věnovat alespoň o víkendech a nebude muset mít brigády. Zkuste počítat, 10 000 Kč znamená to, že přispěje 50 zájemců, každý v průměru 200 Kč. Někdo víc, někdo méně, podle možností. Pokud se vybere vyšší částka, tak se mu o to jen a jen více uvolní ruce pro práci na překladech.
Pokud tedy máte o výše uvedené (a jak znám Merhyho, tak i další) překlady zájem, podpořte ho. Veškeré informace jsou v profilech jeho překladů:
- X COM2
- Battlefleet Gothic: Armada

Nepochybujeme o tom, že @merhy v případě úspěchu překlady dokončí, když dokázal projekt jako X-COM2

Předem všem děkujeme, i za Merhyho.

Poznámka na konec: Tento text nevznikl na popud Merhyho, ale čistě z naší iniciativy, protože se již nemůžeme dívat na to, jak se Merhy ničí, aby dodělal překlady, přestože mu nyní osud nepřeje. Při více jak 2000 stažení to vychází 5 Kč na jedno a za to jeho překlady určitě stojí.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Top