1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Poslední shrnutí uplynulého měsíce v tomto roce

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 9 Prosinec 2016.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Správce Tým překladyher.eu

Hodnocení:
    +236 / 15 / -1
    A je to tady! Konec roku za dveřmi, čokoládky v adventním kalendáři ubývají a kromě radosti z dárků, které najdeme pod stromečkem, nás mimo jiné čekají i obrovské slevové akce ve všech možných i nemožných službách distribuujících digitální obsah .

Pokud jste tedy čekali na toto období, abyste si pořídili nějakou tu hru, jistě Vám přijde vhod malé shrnutí uplynulého měsíce, co se dokončilo, a co se započalo překládat.

Co je nově ke stažení?

První díl The Banner Saga se dočkal po cca 3 letech aktualizace, kdy změny byly velké a dost toho přibylo. Pokud chcete oprášit tuhle skvělou hru, tak to s novou verzí češtiny, která je v přípravě, nebude problém.
    Nicméně ke stažení je hotová čeština k The Banner Saga 2, z rukou zkušeného matadora Folkemona, a můžete ji stahovat v profilu zde.

Folkemon navíc během měsíce doplnil naši databázi i o další ze svých češtin a tak u nás můžete najít překlady k sice již starším, ale stále vcelku dobrým kouskům:
    Painkiller: Resurrection
    Painkiller: Overdose
    Painkiller: Redemption
    Prince of Persia: Sands of Time
    Prince of Persia: Warrior Within
    Prince of Persia: The Two Thrones

Jurgen82 dokončil češtinu k adventuře Gabriel Knight 2 - The Beast Within, kterou najdete v profilu překladu.

Woytman aktualizoval češtinu k Cities Skylines, která nyní obsahuje všechna oficiálně dostupná DLC, což už je pořádná porcička pro nejednoho vášnivého stavitele. Odkaz na stažení češtiny naleznete v profilu překladu.

Kolka97 dokončila svůj druhý překlad logické plošinovky Never Alone, která jak jsme již v minulosti zmiňovali patří do žánru tzv. vážných her. Jak se se svou druhotinou Kolka97 vypořádala si můžete ověřit v profilu překladu.

A na čem se začalo pracovat?

Vaší pozornosti by jistě neměl ujít Beholder, což je záludná strategie z dob, kdy práskání lidí bylo na denním pořádku a Vy se musíte rozhodnout, zda se v roli domovníka jednoho z činžovních domů, vydáte právě cestou intrik a podrazáctví, a nebo zda svým nájemníkům budete pomáhat a riskovat tak vlastní život. Co jsem tak vysledoval, tak hra je to nekompromisní a zabaví na dlouhé hodiny. Pokud i Vás zaujme, pak neváhejte a zavítejte na profil překladu, kde můžete dát najevo svůj zájem o překlad a utvrdit tak překladatele v tom, že je o překlad zájem.

Hudson se pustil do překladu The Curious Expedition, což je roguelike adventura, která Vás přenese do 19. století, kdy byla ještě země z velké části neprozkoumána a vydat se na průzkumnou expedici bude tedy Vaším úkolem. Pokud Vás hra zaujala, pak neváhejte sledovat postup v jejím profilu překladu.

Michalss a jeho tým se pustil do překladu hry Dishonored 2, kterou nejspíše není třeba zdlouhavě představovat. Toto pokračování úspěšného prvního dílu, které Vám tentokrát umožní hrát nejen za původního hrdinu, ale i jeho dceru, můžete sledovat v profilu překladu, kde nejdete veškeré potřebné informace.

No a na konec jsem se já osobně pustil do překladu hry Imagine Earth, která mne zaujala nejen zasazením, ale i pojetím herního prostředí. Jedná se o sci-fi strategii, ve které kolonizujete planety za účelem získání různých nerostných surovin pro zástupce různých konglomerátů a při té příležitosti i zakládáte kolonie, které by měly pojmout nejen dělníky, ale i další obyvatele, které rostoucí průmysl na Vaší planetě přiláká. Stav můžete sledovat v profilu překladu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    • Děkuji Děkuji x 1
    Naposledy upravil: 12 Prosinec 2016
  2. Mickhesh

Mickhesh Nováček

1
    1
    Hodnocení:
    +1 / 0 / -0
    Letos byl ultra chudý herní rok.. krom datáče k Zaklínači a Deus Ex (Čeština do měsíce) opravdu nebylo do čeho píchnout.. mě už nyní zachránil jen Gwent. Jinak děkuji všem překladatelům za jejich práci!! Bez vás by bylo spoustu lidí nahraných.. Přeji vám hezké prožití svátků Vánočních a mnoho sil do dalších prací! :)

• Děkuji Děkuji x 1
  3. Sierpe

Sierpe Expert

Hodnocení:
    +40 / 3 / -0
    Mickheshi jak pro koho ;) A také bych chtěl všem překladatelům poděkovat za ochotu a čas vložený do překládání a vše s tím spojeného..

• Děkuji Děkuji x 1
  4. Neelixx

Neelixx Nováček

1
    8
    Hodnocení:
    +1 / 0 / -0
    Ahoj všem překladatelům chlapům i ženám ? ale o co jde děkuji všem za práci kterou odvádíte , jen díky vám si mohu zahrát hry v českém jazyce jen tak dál , všem který se podílejí a všem kteří na překladech pracují přeji veselé vánoce a šťastný nový rok 2017 hodně štěstí a mnoho pracovních úspěchů v novém roce .

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku