• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Ponúkam pomoc na prekladoch do Slovenčiny

Rád by som zapojil do prekladania hier do Slovenčiny. Pracoval som v Anglicku a teraz pracujem v anglicky hovoriacej firme už siedmy rok. Mám aj nejaký ten certifikát a aktívne hrám PC hry. Už nejaký ten čas sa snažím zapojiť do prekladania, ale zatiaľ nikto nepotrebuje pomoc. Ak by sa predsa len niekto našiel, tak sa mi ozvite. Dík, Robo.

ares258

Člen
Ak mas este stale chut prekladat (do slovenciny) tak skus zadat do googlu: lokalizacie
Tu sa len preklada do cestiny. Dufam ze som ti trochu pomohol.
PS: Presnu adresu ti nemozem napisat je to tu zakazane.

Zdravím, tiež by som rád pomohol s prekladmi do Slovenčiny. Ak máte nejaké texty na preklad, akékoľvek, kontaktujte ma. Diky.

Rád by som zapojil do prekladania hier do Slovenčiny. Pracoval som v Anglicku a teraz pracujem v anglicky hovoriacej firme už siedmy rok. Mám aj nejaký ten certifikát a aktívne hrám PC hry. Už nejaký ten čas sa snažím zapojiť do prekladania, ale zatiaľ nikto nepotrebuje pomoc. Ak by sa predsa len niekto našiel, tak sa mi ozvite. Dík, Robo.
Ja momentálne pracujem na preklade hry The Lost Crown (rok vydania 2008). Ak chceš, môžem Ti poslať vytiahnuté texty z hry. Všetko, čo sa týka spätného vloženia textov do hry, úprava fontov (diakritika) mám už otestované a je to funkčné.

Ak mas este stale chut prekladat (do slovenciny) tak skus zadat do googlu: lokalizacie
Tu sa len preklada do cestiny. Dufam ze som ti trochu pomohol.
PS: Presnu adresu ti nemozem napisat je to tu zakazane.
Ale no tak, iba do čestiny? Je tu veľa slovenských prekladov :)

Zdravím, tiež by som rád pomohol s prekladmi do Slovenčiny. Ak máte nejaké texty na preklad, akékoľvek, kontaktujte ma. Diky.
Pre Teba by som povedal to isté, čo RoboZilina. Ak máš záujem, veľmi rád Ti pošlem texty. V hre je aj veľa textov vo forme textúr, ktoré treba prekresliť, pretože sa priamo týkajú príbehu. V súčasnosti mi to prekresľuje Slávek, čo je jeden maximálne ochotný človek.

Ak máte záujem, napíšte mi. Budem veľmi rád :)

Veľmi rád by som oznámil, že som používateľovi Volch poslal texty z hry The Lost Crown. Momentálne pracuje na preklade. Na základe jeho ukážky môžem povedať, že je to veľmi šikovný prekladateľ :)

S veľkou radosťou oznamujem, že @Volch kompletne preložil textové reťazce hry The Lost Crown. Preklad je skutočne kvalitný, čo ma veľmi milo prekvapilo. Okrem toho ešte prekladá textúry v tejto hre, ktoré sa potom prekresľujú.
Pokladám za dôležité oznámiť to, pretože mám rád, keď aj ostatní vedia ako to nakonie celé dopadlo.
Ak by mal niekto záujem pomôcť akýmkoľvek spôsobom, nech sa mi ozve (e-mail, súkromná správa, odpoveď do tohto vlákna). Budem veľmi vďačný :)