1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Ponúkam pomoc na prekladoch do Slovenčiny

Téma ve fóru 'Nabízím pomoc' založil RoboZilina, 24 Únor 2018.

1. RoboZilina

RoboZilina Člen

Rád by som zapojil do prekladania hier do Slovenčiny. Pracoval som v Anglicku a teraz pracujem v anglicky hovoriacej firme už siedmy rok. Mám aj nejaký ten certifikát a aktívne hrám PC hry. Už nejaký ten čas sa snažím zapojiť do prekladania, ale zatiaľ nikto nepotrebuje pomoc. Ak by sa predsa len niekto našiel, tak sa mi ozvite. Dík, Robo.

2. Ak mas este stale chut prekladat (do slovenciny) tak skus zadat do googlu: lokalizacie
    Tu sa len preklada do cestiny. Dufam ze som ti trochu pomohol.
    PS: Presnu adresu ti nemozem napisat je to tu zakazane.

3. Zdravím, tiež by som rád pomohol s prekladmi do Slovenčiny. Ak máte nejaké texty na preklad, akékoľvek, kontaktujte ma. Diky.

4. NAItReIN

NAItReIN Člen

Ja momentálne pracujem na preklade hry The Lost Crown (rok vydania 2008). Ak chceš, môžem Ti poslať vytiahnuté texty z hry. Všetko, čo sa týka spätného vloženia textov do hry, úprava fontov (diakritika) mám už otestované a je to funkčné.

Ale no tak, iba do čestiny? Je tu veľa slovenských prekladov :)

Pre Teba by som povedal to isté, čo RoboZilina. Ak máš záujem, veľmi rád Ti pošlem texty. V hre je aj veľa textov vo forme textúr, ktoré treba prekresliť, pretože sa priamo týkajú príbehu. V súčasnosti mi to prekresľuje Slávek, čo je jeden maximálne ochotný človek.

Ak máte záujem, napíšte mi. Budem veľmi rád :)

5. Super, pošli na email volch@azet.sk rád pomôžem. Ja si zatiaľ zistím o akú hru ide atď.

6. NAItReIN

NAItReIN Člen

Ďakujem za Tvoj záujem, veľmi ma to potešilo :) V priebehu tohto dňa Ti pošlem e-mail, v ktorom budú textové reťazce z hry.
    Informácie o tejto 2.D point&click adventure hre sú napríklad aj tu: https://steamcommunity.com/app/291710

7. NAItReIN

NAItReIN Člen

Veľmi rád by som oznámil, že som používateľovi Volch poslal texty z hry The Lost Crown. Momentálne pracuje na preklade. Na základe jeho ukážky môžem povedať, že je to veľmi šikovný prekladateľ :)

• Informativní Informativní x 1

Sdílejte tuto stránku