1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pomoc s překlady her

Téma ve fóru 'Nabízím pomoc' založil jorunn, 7 Srpen 2018.

1. Ahoj všem,

ráda bych pomohla s překladem nějaké hry, žánrově nejsem nějak extra vyhraněná, spíš záleží na samotné hře (každá je svým způsobem unikát).

Upřímně přiznávám, že jelikož chodím do práce, času asi nebudu mít zas nějak extra moc, ale chtěla bych si po večerech v klidu sednout a věnovat energii právě překládání. :)

S angličtinou jsem na tom snad dobře, mám certifikát na B2, i když nějaký papír vypovídá o schopnostech člověka jen málo. V práci jinak používám AJ běžně na denní bázi.

Nemám s překlady her zatím zkušenosti, tak nevím, jestli by mělo smysl se pouštět do nějakého překladu samostatně, spíš bych se radši k někomu přidala, alespoň pro začátek, ale pokud je tu někdo schopný pořešit technickou stránku a případnou oficializaci překladu, jsem nakloněna i návrhům na zcela nové překlady.

Díky za pozornost a konec hlášení. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Jetro

Jetro Člen

Ahoj, ještě pořád mi chybí něco málo do Civilopedie k Civilization VI, ale asi ti budou nabízeny zajímavější projekty. :) Nicméně kdyby tě to zaujalo, pomoc uvítám, už se to táhne neúměrně dlouho.

3. Flu

Flu Člen

Nechceš zkusit Fallout? Z DLC toho je k překladu ještě dost. Technicky to máme vyřešené si myslím dobře, Palko dělá zázraky :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. palko

palko Člen

5. Díky za odpovědi.

@palko A sakra... Fallout. :D Mám falloutovky ráda, takže pro mě by to byla výzva. Zkusím se podívat na ten testík, ale zatím nemůžu slíbit nějaké zázraky, vypadá to u mě teď na jeden projekt a času není nazbyt, ale předpokládám, že za týden asi hotovo mít nebudete. :)

@Jetro - samozřejmě bych ráda vypomohla i s Civilopedií, ale zatím to časově nevidím. Nechci si vzít tři projekty a pak nestíhat ani jeden. Raději pomalu a postupně. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku