• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Důležité 

Pomáhat se dá různě

Společných sil při práci na otevřeném projektu není nikdy dost, a přidat se může opravdu každý, kdo má zájem a potřebné schopnosti. Zrovna tak, jako probíhají nábory na různé překlady, kde se mimo jiné hledají korektoři, překladatelé, testeři a technici, hledáme pomoc i přímo pro projekt prekladyher.eu jako takový.

Jak jste mnozí jistě postřehli, celý portál je postaven na XenForo enginu, který nabízí mnoho šikovných udělátek a pluginů, které různě rozšiřují jeho funkcionalitu. Správa portálu, zajištění jeho provozu, implementace pluginu nebo si něco doprogramovat je jedna věc, jeho design a uživatelská přívětivost však tvoří tu druhou, se kterou máme aktuálně problém..

Jednotlivé části XenFora jsou tvořeny různými programátory pro různá grafická zobrazení a jeho standardní vzhled a chování není moc responzivní a UX friendly. Opravdu těžko se hledá vhodný kompromis, který by fungoval dobře se všemi částmi a aby úprava jedné části negativně neovlivnila část jinou.

Proto se obracíme na vás se žádostí, zda by se mezi vámi nenašel někdo, kdo by nám pomohl doladit portál do konzistentnějšího celku tak, aby se líbil nám všem (samozřejmě hlavně vám, uživatelům) a všem se nám s ním dobře a příjemně pracovalo.

Pokud by se tedy mezi vámi našel schopný HTML/CSS kodér, který se vyzná v principech Material designu, má zkušenosti s tvorbou webů podle UX pravidel, a který by byl ochotný přiložit ruku ke společnému dílu, napište nám na e-mail info(zavináč)prekladyher.eu, kde se domluvíme na případné spolupráci.

Nezapomeňte, že případní zájemci o pomoc s překladem her (viz první odstavec), mohou sledovat sekci “Hledám pomoc”, kde se nachází mnoho zajímavých příležitostí.
 
Top