• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

PlayStation Now míří na PC

Pokud jste někdy záviděli majitelům konzole PlayStation jejich exkluzivní hry, které na jinou platformu nevyšly, tak zpozorněte.

První neoficiální náznaky se objevily na konci minulého týdne a dnes se firma SONY rozhodla oficiálně zveřejnit informace o zpřístupnění své služby PlayStation Now i uživatelům PC. Tato služba umožňuje streamování některých her z PlayStation, mezi které patří například například Uncharted, God of War, Ratchet & Clank, The Last of Us nebo Journey.

Minimální hardwarové nároku jsou:
- Windows 7 (SP1), 8.1 nebo 10
- 3.5 GHz Intel Core i3 nebo 3.8 GHz AMD A10
- 300 MB na HDD, 2 GB RAM
- zvuková karta, USB port pro zapojení ovladače DualShock 4 (
- 5Mbps internetové připojení, ideálně kabel

Služba zatím sice ještě nepoběží u nás, ale to je snad jen otázka času.

Sice to není nic pro zdejší překladatele, protože hra je streamována přímo ze serverů SONY a tak do ní překlad prostě nedostanou :), ale i tak věříme, že Vás tato novinka potěší. Důležité je podotknout, že se jedná o služby placenou.

Více informací si můžete přečíst na blogu SONY PlayStation..

Naposledy upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: Godxon 1

Exol

Člen
takže to bude služba něco jako Steam a nebo Origin, budou se tyhle hry prodávat i krabičkách?

Swayvill

Čestný člen
Jestli chápu správně, bude se hra streamovat přímo ze serverů Sony, tím pádem se nebude nic instalovat a bude potřeba mít zatraceně stabilní připojení, ale pokud to bude fungovat, s nadšením vyzkouším The Last of Us, jehož absence na PC mě fakt mrzí.

Exol

Člen
Kamil už chápu díky,
Swayvill no třeba The Last of Us na pc vyjde, když uvidí že každý hraje tuto hru a bude možná nejhratelnější tak kdo ví třeba také bude na pc.

@Exol já bych řekl, že by to spíš zvýšilo pravděpodobnost, že by se mohli nové hry objevit i na PC, ale naděje bych si nedělal.

Jinak služba asi pro mne nebude, kdybych se totiž konečně dokopal zaplatit ji, pohořel bych na netu :D.
Ale hry jako Last of Us, Uncharted, God of War a Bloodborne bych si rád zahrál.

Azentar

Člen
Last of US je fantastická hra, měl jsem štěstí, že jsem minulý rok koupil bazarové PS3 s LoS a po dohrání dvou her zase prodal a myslím, že tím, že do neposlali na PC se připravili o spoustu peněz.

G

Godxon 1

Návštěvník
Tak jsem to zkusil... A je to naprostá bomba! Sice grafika je díky streamování trošku rozkostičkovaná, ale jinak super! A ti co se bojí, že si budete muset koupit DualShock 4, nebojte se - podporuje to i Xboxový gamepad a myslím, že to bude podporovat i ostatní. ̶O̶d̶e̶z̶v̶a̶ ̶s̶ ̶m̶ý̶m̶ ̶i̶n̶t̶e̶r̶n̶e̶t̶e̶m̶ ̶1̶0̶0̶/̶1̶0̶0̶ ̶j̶e̶ ̶m̶i̶n̶i̶m̶á̶l̶n̶í̶.̶ Zatím zkouším sedmidenní trial verzi, ještě nevím, jestli si to předplatím....

EDIT: Tak už jsem v Uncharted došel do sekvence, kde se střílí, a tam je to už s odezvou horší :confused:

Naposledy upraveno moderátorem:

Kamil

Čestný člen
Člen
@Godxon 1 To je mi jasné, myslel jsem to jinak: Pokud to pro nás není puštěné, tak zatím nemají potřebnou infrastrukturu (servery někde poblíž) a proto nemá moc smysl hodnotit, jak to jezdí. Můžeš mít 100MBit internet, ale pokud jedeš někde proti Americe a je tam velký ping, tak je to problém.

G

Godxon 1

Návštěvník
@Kamil Jak jsem říkal, u přestřelek to je s pingem horší, ale jinak je to snesitelné.

Kamil

Čestný člen
Člen
Takže s nějakými "závěrečnými" soudy je třeba počkat, až to oficiálně pojede i u nás a bude na to přizpůsobená infrastruktura. Každopádně díky za info, jaký je aktuální stav, který se ale doufám po spuštění u nás zlepší.

Doom Hell

Člen
Dárce překladyher.eu
Setsakra konzolistům závidím některé hry, třeba Gran turismo 2 na PSX nebo Gran turismo 5 na PS3 které jsem hrával, nebo resistence a killzone mezi FPSkami, teď jsem už nějakou dobu pouze pcčkář

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
A to už teda oficiálně funguje u nás? A případně jaký s tím máte zkušenosti s ohledem na HW nároky a rychlost internetu?