1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Plague Inc Evolved

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil jodik123, 26 Leden 2020.

1. Dobry den, prosím neví někdo zda existuje čeština na tuto hru? zkoušel sem hledat a nenašel ,a nebo jestli někdo neví zda se na překladu pracuje?
    Děkuji

2. Myslím, že tu byl nějaký pokus, ale nějak shořel.

Rychle jsem si vygooglil nějaké zmínky o češtině, došel jsem na Steam fórum hry a našel jsem jenom nějaké hádky.

3. Tady toto sem našel taky , je škoda že není na toto žádná čeština par lidi by to určitě uvitalo

4. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

Já jsem zkusil udělat češtinu ale nepovedlo se mi to importovat do hry :( uvítal bych jí

5. Martin3D

Martin3D Člen

Povedlo se mi texty importovat, pro Unity engine mám nástroje. Pokud to někdo přeloží, není pro mě problém udělat instalátor.

Plague_cz.jpg

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  6. siSINka

siSINka Člen

Musel jsi upravovat fonty nebo to není třeba?

7. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

není třeba. diakritika tam je. sice v jiném fontu ale na tom nezáleží. brzo pošlu sceeny z postupu překladu (pomoc uvítám. dělám na tom ve svém volném čase)

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  8. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

tak jsem udělal malý pokrok. některé texty se ani nevejdou do tlačítka (některé se zmenší font a některé nepřetékají - text zmizí v půlce slova) takže jsem to nepřekládal. vždy když mám čas tak pokračuju

Přiložené soubory:

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. Vypadá to skvěle :) , skvěla práce , už se těším až bude kompletní

10. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

Sháním překladatele a korektora. texty pošlu do PM

11. bezdus

bezdus Člen

Hmm, vypadá to dobře. Já bych měl asi největší problém s překladem medicínských terminologií. Klobouk dolů.

12. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

co se symptomů týče, tak zatím všechny mají i českou verzi. stačí to napsat do googlu a napsat czech a ono to vyjede.
    hra má hlavně hodně popisků a eventů

13. CougarCS93

CougarCS93 Člen

[QUOTE="Pa...[/QUOTE]
    Tvle teď koukám že na tu původní diskusi se Steam překladem jsem psal taky v roce 2014 :D :D :D to je masakr , ale hru jsem nakonec koupil až teď ... Sem si to tam zběžně přečetl a dobrej spam tam ... už sem zapomněl že se ta čeština údajně dělala "oficálně" a mohla být implementována přímo do hry ... což je vždycky fajn řešení ale velice těžký proces ... Tak snad se zadaří aspoň tady a nedopadne to stejně ... :)

14. MikeCZ21

MikeCZ21 Člen

jelikož na tom zatím dělám sám, nebude to mít takovou úroveň jako to bylo na steamu. snad se někdo najde kdo mi helfne.

bohužel ta tabulka s kompletním překladem už není dostupná takže to musím od píky překladat

15. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Bohužel já jsem teď rád že si vůbec něco semtam zahraju a bude hůř jak začne jaro, navíc když vidím ty texty samozřejmě orpoti nějakým RPG atd... to bude brnkačka, mě stačil překlad South Parku, ale ten znám jak svoje boty a tak to byla radost překládat , tady ale když vidím ty názvy nemocí, symptomů atd... tak s mojí né přiliš kvalitní angličtinou absolutně netuším a ani nejsem schopen to hrát ... Po 5 hrách nemám šanci vyhrát ani na "normal" protože netuším co kombinovat a vylepšovat, jelikož prostě netuším co to znamená :D tak snad se najde někdo jinej kdo pomůže a čeština bude brzi hotová, protože bez ní to vzdávám .

Sdílejte tuto stránku