1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. rognort

rognort Člen

Já bych byl pro aby se vydala základní verze češtiny. Přece jenom překlad trval docela dlouho (to není divu, těch textů jsou haldy) a rád bych si to po tom čekání konečně zahrál. Každý den tlačím posuvník silou vůle, to posunutí se zpět na 70% bych asi psychicky nezvládnul.

2. Plankton

Plankton Člen

Už se hrozně těším bude to co nevidět :)

3. rognort

rognort Člen

Já už to nesnesu. Dokud to bylo na těch 70, 80 % dalo se to vydržet, ale ta zbylá 2% mě ničí. Bože už to vydejte. Dneska jsem z toho uviděl jednu fotku a od té chvíle si to prostě chci zahrát, bože prosím.

4. Addams

Addams Člen

Chci se jen zeptat a trochu se bojím odpovědi :). Čeština bude venku, až budou ty posuvníky na 100%? Lépe řečeno ten na stránkách hry s 98% už neplatí?

5. Avendersor

Avendersor Člen

ahoj
    Ten na strankach (http://pillars.funsite.cz/) plati pravdepodobne pre zakladnu hru, posuvniky na tomto fore platia pre hru s datadiskom.
    Podla toho čo som sledoval, tak zakladna hra je preložena (tak aby nebol problem ani vtedy, ked je nainštalovaná aj s datadiskom) a prebieha už len korektura... Až bude (moj predpoklad) posuvnik s korekturov na 90% tak pravdepodobne už bude hotová a vydaná (a veľmi očakávaná) čeština :)

ak by to bolo inak, tak ma Rilifaen určite opravi...

6. BigHarold

BigHarold Člen

Ano tak to je. Posuvníky tady jsou i s datadiskem. Na stránkách je víceméně na samotnou hru. Jak tu bylo psáno tak datadisk přidal asi 2% textů do původní hry. Teď se tak trochu hledá které to jsou. Vydání češtiny proběhne tak že až budou spokojeni s původním překladem tak ho uvolní. Ale pokud zalezeš do datadisku tak ten bude anglicky. Přeloží se dodatečně.

7. Addams

Addams Člen

Už to konečně vypusťte, ať mám konečně nějaký rozumný důvod, proč nechodit do práce. Nebo dejte aspoň nějaké rychlo info, jak to vypadá :). Díky.

8. Ahoj,
    bude to aspoň do velikonoc když sou ty 4 dny ? Díky

9. Do konce roku by se to snad mělo stihnout :)))

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  10. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Do konce roku snad jo :) Do konce měsíce nevím, uvidíme co řekne šéf, ale posledni patch to maličko "rozhodil".

11. Tvůrcům překladu patří zejména obrovské uznání za to, že se tou horou textu (která se občas po patchi změní) vůbec zabývají. To určitě cítí my všichni, co na překlad čekají. S nedostatkem informací ale roste i naše nervozita. Určitě by pomohlo, kdyby se oznámil (byť třeba ne úplně přesný) termín (a případně se aktualizoval), kdy to lze dle možností překladatelů zveřejnit. I kdyby to bylo až za nějakou dobu, my čekatelé bychom se zklidnili a opět trpělivě vyčkávali. :nailbiting:
    Tak díky za info.

12. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Ono by asi info bylo, ale mám pocit že Rilifaen je někde na dovolené (asi zdrhl z těma prachama na Bahami) :) Otázka pak je, jestli to, co se ted kvůli patchy překládá, se bude muset ještě otestovat nebo ne, ale to musí říct šéf no.

13. Zemla

Zemla Člen

ja mam info ze ich minul na relaxaciu, stripterky, chlast..
    klud ludia, tesim sa aj ja, ale chce to cas.

14. Addams

Addams Člen

Než se to vše zas otestuje, tak bude nový patch a bude to celé na novo... Ven s tím a ať se děje vůle boží :). Myslím, že většina nějaký ten překlep přežije a nevěřím, že ta verze ve které se to vydá bude finální. Jinak samozřejmě díky za vaší práci....

15. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Nejde o překlepy, jde o to že dost věcí je tam jinak a navíc. Měl by jsi tam spoustu nepřeložených slovíček. A problém je, že teprve testem se dá zjistit kde všude to je. Změnil se třeba taky účinek některých kouzel a dovedností. Je tam novej quest, ten by jsi neměl přeloženej vůbec atd.

Tyhle velký patche byli dle mě jen dva a vždy u vydání datadisku, takže jen tak se asi nic neobjeví.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku