• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Pillars of Eternity

Pillars of Eternity 2022-02-02

Chceme to pustit do světa koncem příštího týdne (zatím základní hru bez datadisků).
 
No to je to nejlepší, co jsem si dnes přečetl. Bože doufám, že koncem, je myšleno pátek... to by byl fajn "krypta" víkend, jako když vyšlo Diablo I. :)
 
Co pak se stalo s ukazateli překladu? Doufám že nejsou pravdivé :)
 
@Drooo – Základní hra je hotová a ten starý stav stejně moc neseděl, protože ty texty jsou promíchané a nešlo to kloudně počítat odděleně, tak mi přišlo lepší to poupravit na celkový stav… nechtěl jsem nikoho děsit. ;)
 
Hotová znamená, že brzy někde naskočí tlačítko download? :) Bože, už si připadám otravný i sám sobě, ale dlouho jsem se na něco takto netěšil :).
 
Rilifaenku no tááák netrap nás, dej nám malou nápovědu :) prosím smutně koukám :joyful:
 
Ahoj a dík za češtinu. A samo sebou koruny letí! Až za 5h a 21 min.přijdu z noční tak spát určitě nepůjdu:)!
 
To už se dá někde stáhnout čeština do základní hry, že nepůjdeš spát až ti skončí noční? Já tu na stažení nic nevidím, ani na stránkách překladu.

edit: Už jsem to našel, hluboko v komentářích na oficiální stránce překladu :) Díky moc!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím,
v prvé řadě chci moc poděkovat za češtinu.
Mám jen jednu otázku, sice už to taky někde padlo, ale chci se jen ujistit.
Lze tuto češtinu použít, pokud mám již oba dva datadisky? Je mi jasné, že datadisky ještě přeložené nejsou, spíše mi jde o to, zda-li to jde zkombinovat a nebude problém se samotnou instalací.
Někde o pár příspěvků více bylo autory řečeno, že čeština bude zatím jen na základní hru, příčemž to bude udělané tak, aby bylo možné mít i DLC.

Moc děkuji za odpověď a děkuji za fantastickou práci, kterou jste předvedli.
 
Ano. Pokud máš oba datadisky, budeš mít přeložené nové schopnosti, pár předmětů, jeden quest – v podstatě úplně vše, dokud se nevydáš do Bílé marky (Zlomdol).
 
Ahoj, mám steam verzi a po instalaci češtiny mi zmizel nainstalovaný datadisk. Hru jsem neinstaloval do souborové cesty, která byla defaultně zadaná. Je to správně? Děkuji za odpověď

Jo a děkuji za češtinu. Chvilku jsem hrál a už po chvilce je vidět, že jste s tím museli mít kuuurva hodně práce ;)
 
Naposledy upraveno:
Defaultně zadaná se Steamem nebude fungovat. Steam verze má myslím herní složku automaticky tady:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Pillars of Eternity\
 
@gogoo – Mrkni sem. Mapa je hotová, na manuálu se začíná pracovat (pro ten bylo potřeba mít jistotu, že už nechceme měnit popisky kouzel a předmětů). Mimo to jsme ještě přeložili čtyři povídky.
 
Tak cestu jsem zadal správně. Přesto mi po instalaci češtiny zmizely datadisky. Musel jsem je odinstalovat a pak zase nainstalovat. Zkuste se na to prosím Vás kouknout, jestli tam nemáte nějakou chybu. Předem moc děkuji ;)
 
Prosím o radu. Mám GOG verzi a po instalaci češtiny se nic nestalo. Půjde mi to, nebo se snažím zbytečně?
 
@Pruhovanej – Zkus ten ZIP, ten stačí jen rozbalit do herní složky (sloučit/přepsat vše).
Pokud to nepomůže, tak – dáváš to do správné složky? Není v Options / Language volba "Čeština"?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak cestu jsem zadal správně. Přesto mi po instalaci češtiny zmizely datadisky. Musel jsem je odinstalovat a pak zase nainstalovat. Zkuste se na to prosím Vás kouknout, jestli tam nemáte nějakou chybu. Předem moc děkuji ;)


Zkoušel jsem to u sebe a datadisky zůstaly… zkus taky ten zip (). Ideální je mít poslední patch 3.02, ale i na starších verzích to šlo bez problému a nepostřehl jsem, že by měl někdo jiný teď stejný problém. Datadisky tvoří složky "data_expansionX", které v instalátoru i zipu jsou standardně, ať už je člověk má nebo ne (řeší to některé chybějící texty). Pokud vím, nic se nemaže.
 
Kdyby měl někdo pořád problém se zmizením datadisků, nebo tak, prý se to na Steamu dá opravit ověřením integrity (Vlastnosti ► Místní soubory ► Ověřit integritu mezipaměti hry).
Tip ohledně instalace na Macu
 
Děkuji...zkusím to;) Ještě mám jeden dotaz...jak se dá čeština odinstalovat?
 
Smažeš složky "cs" uvnitř data složek a ušetříš tak závratných 13 MB místa na disku. ;)
Ale pokud chceš jen měnit jazyk třeba zpět na angličtinu, tak to uděláš v menu v nastavení (klidně v průběhu hry).
 
Back
Top