1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. madPav3L

madPav3L Člen

Korbal, protože nejsou přeložené datadisky...
    Já jsem to rozehrál s tím, že to v březnu bude a teď jsem asi na 7 levelu, Zátoku mám hotovou a chtěl bych jít do White March, ale nemůžu, protože není přeložená, takže už asi 3 týdny nehraji a čekám kdy to bude, což není ideální.

2. Korbal

Korbal Člen

Aha ja myslel ze uz su aj datace v tej 3.03 verzii. Nevadi dam zatoku a pockam jak ty

3. Solid

Solid Člen

Snáď sa dočkáme do konca mája/května. Držím palce :)

4. Marthy

Marthy Člen

Já při čekání na překlad dlc projel základní hru už 5x :)

5. Jako všechna cest prekladatelum o tom zadna, ale nejake info by bylo fajn. At vime jestli cekat par dni nebo mesicu. moc dekuju.

6. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Info je takové, že Rillifian se odpojil neboť řeší své soukromé věci. Lokalizaci na data disky máme, ale bez jeho vědomí bychom je nechtěli vypustit neboť je to převážně jeho dílo. Pakliže uplyne ještě další doba a Rillfe nestartuje zkusíme se dohodnout na řešení, ale pro zatemně mohu jen doporučit trpělivost.

7. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Protože jsem zde musel mazat hodně zpráv na stejné téma, jejichž autoři odmítali respektovat zdejší pravidla a neustále zde spamovali, tak tuto diskuzi po vložené vysvětlující informaci od Barbara zamykám a bude odemknuta až po tom, co nás požádá nějaká oprávněná osoba (někdo z týmu zde bude chtít napsat nějaké info apod.).

8. edorem

edorem Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  9. edorem

edorem Člen

10. edorem

edorem Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku