1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Rilifaen

Rilifaen Člen

@Salirek Vážně nevím, proč by to nemělo fungovat, resp. se s tím setkávám poprvé. Nicméně mě napadlo ještě alternativní řešení; přepiš některý ze stávajících jazyků, který nehodláš používat. Třeba španělštinu, ale jinak je to jedno:
    PillarsOfEternity_Data\data\localized\es\text
    Pro jednoduchost ignoruju datadisky. Smaž tři složky "conversations", "game", "quests" uvnitř té španělštiny a vlož tam ty české z přiloženého zipu. Pak když ve hře přepneš na španělštinu, místo španělských textů tam budou ty české.
    Pokud to ani tak nezabere a ve hře bude místo češtiny nadále španělština (jejíž texty by měly být komplet smazané), tak už je něco špatně.

Přiložené soubory:

2. Salirek

Salirek Člen

Ahoj díky moc za nápovědu, ve složce localized jsem našel akorat CS a EN. Tak to dám místo toho EN?

3. Rilifaen

Rilifaen Člen

V nějaké fázi procesu se asi složky s texty nahradily místo toho, aby se jen sloučily. No, každopádně, když to dáš do EN, přepíšeš angličtinu a mělo by to (snad) jít.
    Pokud tohle zabere, tak můžeš složky conversations, game a quests nakopírovat z CS do EN i v "data_expansion1" a "data_expansion2", abys předešel občasným výskytům angličtiny ve schopnostech, předmětech a posléze v datadiscích.

Kdybys tam pak chtěl angličtinu a jiné jazyky zpátky, tak (co se Steamu týče) dej u PoE Vlastnosti → Místní soubory → Ověřit integritu mezipaměti hry.

4. Salirek

Salirek Člen

už to funguje, díky moc!

5. Rilifaen

Rilifaen Člen

Tak paráda. :) Jen máš teď holt trochu vykuchanou zásobu jazyků, takže kdyby se ti na prahu náhodou objevila skupinka Italů a chtěla si zahrát PoE, pošli je zas o dům dál.
    Nezapomeň ale ani na ty "data_expansion" složky, jinak na tebe ještě může místy vybafnout angličtina.

6. Salirek

Salirek Člen

jasný :) ještě jednou dík za pomoc, pošlu nějaké peníze za překlad :)

7. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

By si mu mel za to poslat ne penize ale rovnou cele prase... Takovou obetavost dneska clovek malo kdy vidi.

8. Salirek

Salirek Člen

Jsem si toho vědom a ještě jednou moc děkuji za vše.

9. madPav3L

madPav3L Člen

Tak vyšel další patch... btw jak jste na tom, to nevypadá, že by to do vánoc bylo?

10. Rilifaen

Rilifaen Člen

Uvidíme. Něco jsou duplicitní texty, kterými se právě probírám (tj. skutečný postup cca 100%/90%), aby zaprvé nezůstaly anglicky a zadruhé aby byly přeložené stejně. A procenta textu posunuji tak, že přihodím pár procent, kdykoliv hru někdo dotestuje, takže to může pak vyskočit docela rychle.
    Zas ale po dopřeložení všech textů se sem málokdo bude vracet, aby si stáhl nějakou aktualizaci typu "dopřeloženy dva opomenuté duplicitní předměty", takže bych nechtěl mermomocí spěchat, kdyby kvůli tomu někde měly zůstat nějaké lapsy.

Jinak ten nový patch mě pobavil. :D

AAA.png

11. resolut

resolut Člen

už som sa zlakol že sa ten preklad zastavil

12. Zemla

Zemla Člen

Osobne cakam az to bude komplet. Potom si nakupim zasobu jedla, energetaky, piva.zavolam kazdemu ze budem mimo a keby nieco smrdelo z bytu nech sa nestrachuju, nezomrel som vypnem telefon a...

• Souhlasím Souhlasím x 1
  13. martinD

martinD Člen

Zdravím, vím že to sem asi úplně nepatří ale nevíte jestli se někdo pustil do překladu Tyranny nebo to má v plánu? Děkuju za odpověd a CZ na Pillars of Eternity.

14. Rilifaen

Rilifaen Člen

Ahoj, myslím, že zatím nikdo.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  15. martinD

martinD Člen

A nechcete se do toho pustit po dokončení Pillars of Eternity? ;)

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku