1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Rilifaen

Rilifaen Člen

To jsme rádi. Ještě pracujeme na datadiscích, tak se pak k PoE snad ještě za nějaký ten měsíc vrátíš. ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

vyšel patch 3.03

3. Rilifaen

Rilifaen Člen

Ano, dík, vím o tom. ;)
    Hodím sem pak zip s texty, kde bude těch pár novinek zapracovaných.

4. TheRikusj21

TheRikusj21 Tým COTT Člen

Zdravím, diki za to čo robíte, hrá sa to úplne super. Ale mám otázku z hry a neviem na ňu nájsť odpoveď.
    Keď do pevnosti príde návštevník, nevypočujem ho a on odíde, je možné aby prišiel o nejaký čas naspäť?

5. Rilifaen

Rilifaen Člen

Tak to upřímně nevím a ani jsem na to nikde nenašel odpověď (na wiki ani na fórech). Musel bych to vyzkoušet ve hře, ale tipuji, že znova přijdou, protože i když dejme tomu nějak pomůžeš například aedyrskému hodnostáři, po čase přijde zase a pasivně ti zvyšuje věhlas. Tak takhle by přišel znova úplně stejně a měl bys další možnost vyřešit jeho úkol.

Naposledy upravil: 23 Červenec 2016
  6. Rilifaen

Rilifaen Člen

Rilifaen doplnil k překladu Pillars of Eternity nové informace:

Patch 3.03 & pár oprav

Zjistěte víc o této aktualizaci...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Díky moc za překlad, hru mám od doby co vyšla, ale když jsem zjisti, že bude čeština, tak jsem ji odložil k ledu a jen se těšil:)
    Teď se pro změnu stejně tak těším na datadisky, ale procenta překladu se už nějakou dobu nepohla. Takže mi to nedá a zeptám se - jaký je aktuální stav a kdy myslíte, že bude hotovo?
    Je mi jasné, že jsou prázdniny,dovolené atd. a nijak vás nepopohoháním, jen jsem zvědavý a natěšený:)

8. Rilifaen

Rilifaen Člen

Ahoj, procenta jsem teď upravil, mrkni na kartu Přehled. Když to rozvedu, tak první datadisk bude brzy hotový (překlad/korekce - 93%/76%), druhý je tak ze třetiny. V tom jestě není započítané testování, což taky nějakou dobu zabere. Datadisky pak vyjdou naráz; vzhledem k tomu, že na sebe navazují, to bude lepší. V létě bych to tedy asi nečekal, přesněji ti to ale ještě nepovím. Můžeš si zatím přečíst přeložené povídky, pokud sis jich třeba ještě nevšiml, dal jsem na ně odkaz i sem. ;)

9. Supr, díky za odpověď.
    A ještě dotaz - nikde tu nevidím, kam můžu na překlad přispět?

10. TyfuZ

TyfuZ Člen

Chtěl jsem se zeptat, jestli po dokončení překladu neplánujete přeložit i novelu ze světa PoE The House of Wael, kterou napsal Chris Avellone?

11. Rilifaen

Rilifaen Člen

@zluda – Info přidáno. ;)
    @TyfuZ – Těžko říct, ale nevylučuji to. Slyším o ní teď prvně, ještě jsem si ji nestačil přečíst. Má od pohledu trochu zajímavý formát, takže to asi nebude ryze klasický příběh.
    Nicméně ostatní povídky měly +- 20 stran, tahle má 76 hutného textu, takže pokud ano, tak opravdu asi spíš po dokončení překladu.

12. TyfuZ

TyfuZ Člen

Ona ta novela byla specificky pro backery z Kickstarteru, proto o ní asi nebylo moc slyšet. Ten formát mě taky docela překvapil :D Každopádně díky za vaši práci ;)

13. sepilko

sepilko Člen

Ahoj Kedy je plat dokoncenia prekladu Pozeram ze sa to blizi ku koncu... A je uz 93 % . Tak snad uz nejaky termin mozete vediet ked ste uz tak na konci :)

14. Rilifaen

Rilifaen Člen

Zas tak na konci nejsme, proto ti to ještě přesně neřeknu. Překlad skoro hotový je, to ano; ne ale korekce ani testování. Ještě taky podle oficiálního fóra teď někdy čekám patch 3.04, ale ten by pravděpodobně problém být neměl.

15. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku