1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pillars of Eternity Zákl.hra+datadisky (3.07)

Dokončen překlad základní hry i datadisků

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Ehm... ta poslední možnost... nechci kritizovat něčí práci, ale... šlo použít i vhodnější výrazy. :)

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  2. Rilifaen

Rilifaen Člen

Jasně, ono je to tam řečeno trochu drsněji, ale tohle už je krapet přepísklé. ;)
    Jako jediná "agresivní" možnost by se to mohlo držet trošku zpátky. Upravil jsem to na něco ve stylu "zmaluji ti ksicht".

3. Zemla

Zemla Člen

jasne dik za objasnenie :)

4. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Za mě je to škoda, tohle bylo naopak právě super. Když jdu kolem základky, tak slyším mnohem horší věci. Je mi to líto, tohle tady naopak pěkně sedlo :(

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  5. Rilifaen

Rilifaen Člen

On by to nebyl problém, kdyby to říkala nějaká postava tobě, nebo kdybys měl aspoň na výběr víc možností, jako např.

-- zdvořilá možnost --
    -- rozumná možnost --
    -- lež ---
    -- agresivní -- [Chytit pod krkem.] „Pokud si ceníš svých zbylých zubů, tak mi to povíš hned teď.“
    nebo
    -- krutý -- „Za každých deset vteřin mlčení odseknu tvému pomocníkovi jednu končetinu.“
    -- +++ -- „Řekneš mi to. Jinak… … …“

Říká to hlavní postava, a pokud se někdo chce k odpovědi dostat násilnou cestou, měl na výběr jenom tamto. Pokud někdo hraje za zlou mlátičku; pak ano, tam se to hodí – pokud ale třeba za zlého paladina, co by mu spíš vyhrožoval spíš smrtí než zmlácením, tak už méně. Jako s hlavní postavou by se s tím mělo ztotožnit co nejvíc lidí.

6. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Uznávám no, máš pravdu. Ale je to fakt pěkný jinak, jsem se u toho zasmal když jsem do hrál :)

7. Drooo

Drooo Člen

Nebuďte útlocitní....v normálním životě se takhle lidi normálně baví tak co. Musím vyjádřit svůj názor, který je v tomto případě na místě. Nikdo na internetu, ať už je to jakýkoliv blog, nebo diskuze, nesmí mluvit sprostě, přitom v normálním životě je to naprosto přirozené. A toto je přesně ten případ. Mám pocit jako by Vás to pohoršilo. Nevím tedy z jaké vrstvy procházíte, ale pochybuji že z nějaké královské rodiny, nebo šlechtického rodu, kde by to způsobilo skandál. Vůbec buďte rádi že tyto lidi tu hru přeložili, protože většina lidí by si jí ani nemohla zahrát. A takováto kritika si myslím že je nemístná a příliš přísná.

8. Rilifaen

Rilifaen Člen

Jen drobná informace pro všechny, co to zajímá (a co všichni už tak trochu tušili ;)), byl svým způsobem potvrzený druhý díl.

Konkrétně od ředitele Obsidianu:

To je ještě celkem vzdálená budoucnost, ale celkem se těším, co napodruhé vymyslí. ;)

9. Rilifaen

Rilifaen Člen

Mimochodem, nemá někdo nějaké zkušenosti s češtinami na hry z Mac App Store? Steam a GOG na Macu jsou v pohodě, souborová struktura je totožná, texty v xml, ale někdo mi teď psal ohledně AppStore verze, která se dost liší a nenapadá mě, kde by se tam ty jazykové soubory mohly schovávat.
    1.png 2.png
    Asi tím pádem teda upozorňuji, že na App Store verzi čeština nepoběží.

10. Rilifaen

Rilifaen Člen

Pokud ještě někdo nemáte datadisky (a chcete je :biggrin:), tak na GOGu je teď 50% sleva na oba za $10 (a na dalších asi padesát her).

11. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

12. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Už jsem pořídil, celkem mě to překvapilo nikdy dřív sem je v akci neviděl, teď ještě tu češtinu k ním.. :D

13. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Naposledy upravil: 29 Červen 2016
  14. Hebl

Hebl Dárce překladyher.eu Člen

Tak dnes dohráno na GOG.Děkuji všem překladatelům za skvělou práci,hru jsem si výborně užil.Super překlad :)

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku